What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progdvb Bulunan kanalı kaydetme sorunu
#1

Arkadaşlar windows ve en son progdvb srümünü kullanıyorum.

Hotbird 10719 v 27500 frekansını manuel olarak taratıyorum ve kanalları buluyor. Sonra OK tuşuna basıyorum ama kanalları listeye kayıt etmiyor. Hemen bir altındaki frekansı da aynı şekilde taradığımda listeye ekliyor.

Bu sorunun çözümü var mı ?

Otomatik taramada yaptım aynı frekanstaki kanalları buldu ama listeye eklemedi gene.
Alıntı
#2

öncelikle kullandığınız uydu kartı ve işletim sisteminiz nedir ?. Son çıkan 6.92.7 Sürümde Bazı sorunlar çıktıda. ya kanal Aramıyor yada kanal bulsada kanalları Listeye kayıt edilememe sorunları çıkabiliyor. problemi progdvb deki mühendise bildirdim. oda teşekkür etti. zannederim şu an o hata ile uığraşıyor. Arıza sorarken Konfigrsyon , uydu kartı ve işletim sistemi gibi bilgiler verirseniz, kanımca sorunuza daha çabuk çözüm bulabilirsiniz. çünkü okuyan problem hakkında en azından bir fikir sahibi olur.
Alıntı
#3

Windows 8 kullanıyorum 32 bit, Skystar hd2 tv kartım var. 6.92.7 kullanıyorum bulduğu kanalları listeye kayıt edemiyorum. Sizin yazdığınıza göre genel bir sorunmuş teşekkürler.
Alıntı
#4

(25-04-2013, 17:34)netvamp demiş ki:  Windows 8 kullanıyorum 32 bit, Skystar hd2 tv kartım var. 6.92.7 kullanıyorum bulduğu kanalları listeye kayıt edemiyorum. Sizin yazdığınıza göre genel bir sorunmuş teşekkürler.

Sayın @netamp Burdaki Yeni PreRelase sürüm var. resmi sayfasındaki Bu yazılımı indirip kurarak sorunun Çözülüyormu denemeniz mümkünmü ?

Bu Arada ben PC de


[Resim: mg3jd.jpg]
hem Skystar HD 2 kullanıyorum.

[Resim: mg3qt.jpg]

hemde Skystar 2 Express HD kullanıyorum
bendeki Skystar HD 2 VE Skystar 2 Express HD 6.92.7f pro ile xp sp3 ve windows 7 x86 da denedim sorunsuz çalışıyor.
Alıntı
#5

En kısa sürede deneyip sonucu yazacağım ilginize teşekkürler.
Alıntı
#6

Güncel versiyonda sorun yok evet

Uydu kartında kullanılabilecek en iyi htpc arayüzü Progtv olduğundan bu programdan vazgeçemiyorum. keşke bu arayüzleri biraz daha geliştilirse diğer yazılımlarında.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
19-07-2020, 10:56Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi