What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progdvb kitlenme ve kanal geçişlerinde aşırı kasma
#1

Dostlar başlıktada belirttiğim gibi progdvb kitlenme ve kanal geçişlerinde aşırı kasma mevcut bende eskiden bu sorun yoktu sizce sebebi nedir ne yapabilirim, sorunsuz zamandaki donanımlarla aynı donanımlar mevcut pc de yani bir değişiklik söz konusu değil ama bir kanaldan diğerine geçiş 10 saniye sürüyor nerde ise çözüm önerileri ile yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı
#2

server4pc sağ alttaki ikonu kaldırıp da deneyin
Alıntı
#3

Şu an için son sürüm olan 6.92.8 versiyonu WİNDOWS XP PRO SP3 işletim sisteminde ,hd yayına tıklayınca Bende de , işlemci de %100 bir kasma olduğundan dolayı sistem Aşırı ağırlaşıp kitleniyor. Windows 7 de kitlenme olmuyor. Skystar 2 Express HD ve Skystar HD2 kullanıyorum bu arada ,HD yayına tıklayınca açılmadığı gibi gerek Skystar 2 Express HD Gerekse Skystar HD2 yi çalıştırıken Hem BDA hem WDM sürücüde xp sp3 de kitlenmekte.sadece hd yayına tıklayınca SD de bir kitlenme olmuyor
Alıntı
#4

Biri hayrına şu server4pc ikonu nerde resim eklesede bizde kaldırsak, birde cehaletimi mazur görün bu proglauncher açılışta çalışıyordu şimdi onun çalışmasınıda önledim bu ne işe yarar ve çalışmasını engellemem sıkıntı yaratırmı?
Alıntı
#5

başlat tüm programlar Başlangıç içindeki server4pc yi sil.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
19-07-2020, 10:56Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi