What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progdvb transponderlist sorunu?

Selam arkadaşlar.. Elimde skystar2 uydu kartı var dvb oynatıcı olarakda progdvb'yi kullanıyorum.

Bu konuda oldukça yeniyim, sitenizdeki tüm yönergeleri takip ederek sorunsuz olarak driveri ve progdvb'yi kurdum. İlk kanal taramamda elimdeki frekans listesinin eski olduğunu fark ettim önemli olarak sayabileceğim kanalların hiç biri taramamda çıkmıyordu.

Yine sitenizden öğrendiğim kadarıyla transponder klasöründeki listeyi forumunuzda ki yeni bir liste ile güncelledim. Fakat kanal taraması yaptığım zaman yine eski frekanslar üzerinden tarama yapıyor. Programın içinden transponder listesine baktığım zaman benim yeni olarak koyduğum liste görünüyor.. Manuel tarama yapmak istediğim zaman yeni frekansların hiç biri sinyal vermiyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Açıklayıcı olabilmesi için biraz uzattım kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.
Alıntı

Aradığınız bölüm burası olmalı, kolay gelsin.

http://forum.skystar-2.com/uydulari-tara...-2893.html

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(23-07-2011, 15:42)Metin demiş ki:  Aradığınız bölüm burası olmalı, kolay gelsin.

http://forum.skystar-2.com/uydulari-tara...-2893.html

Teşekkürler Metin bey Dvb Dreamda trt HD çıkmıyordu ilk tarayışta buldu teşekkür yalnız bir şey soracağım indirirp kurduğum bu proğramarı saklamam gerekmiyor herhakde güncel olması için ilerde bir kez daha indirmem gerekiyor yanılıyormuyum
Alıntı

Uydu tp taratma ihtiyacının oldu her zaman bu işlemi yapıp sebeke taratmadan bütün yeni kanalları bulabilirsiniz

Alıntı

(23-07-2011, 16:48)Metin demiş ki:  Uydu tp taratma ihtiyacının oldu her zaman bu işlemi yapıp sebeke taratmadan bütün yeni kanalları bulabilirsiniz

Tekrar teşekkürler metin bey bir de şu pro dvb de codec seçimini bana söylesen örneğin nvidia codecini prog dvb de nasıl gösteririm ilgin için sağol
Alıntı

Diğer mesajınıza ekledim

Alıntı

Malesef buda işe yaramadı.. Program yalnızca turksat'ın bi kaç gereksiz kanalını açabiliyor diğer hiç bir kanal frekansları yeni olmasına rağmen sinyal vermiyor.. Aslında anladığım kadarıyla bu transporder değil program ile ilgili bir sorun çünkü manuel taramada yeni kanallar(turksat'ın şebeke kanalı dahil) sinyal vermiyor.
Alıntı

Mesajı yazdığım günden bugüne denemediğim yöntem kalmadı ama hala neden çoğu kanalın çalışmadığını anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Alıntı

(29-07-2011, 15:50)fatihist demiş ki:  Mesajı yazdığım günden bugüne denemediğim yöntem kalmadı ama hala neden çoğu kanalın çalışmadığını anlayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Normal STB DVB alıcısıyla denediğinizde durum nedir?

Alıntı