What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Renault Trezor konsepti
#1

Renault’un saflık ve modernlik kavramlarından esinlenerek geliştirdiği bir tasarım anlayışını temsil eden yeni konsept aracı Trezor, Paris Otomobil Fuarı kapsamında görücüye çıktı. Tamamen elektrikli bir motordan güç alıyor.

[Resim: ZIBRWXn.jpg]

4700mm uzunluğunda ve 2180mm genişliğindeki aracın önde 21inç, arkasında ise 22inç tekerleklere sahip. Geniş diskler geniş hava girişleri sağlarken karbon fiber fren balataları soğutuyor.

[Resim: MzOHuwV.jpg]

4sn altında 100km/h Hız 1660kg ağırlığındaki bu dev coupe aracın motoru, Renault’un tek koltuklu Formula E aracından alınıp hiçbir değişikliğe uğramadan kullanılmış. 345 beygir güç, 380nm tork üretiyor.

[Resim: aTkvnI6.jpg]

Ayrıca bu motor, yeniden kazanılabilir enerji depolama özellikleri sayesinde frenleme esnasında pilleri şarj edebiliyor. İlginç kapı tasarımı elmas kesimi hissi uyandıran metal gövdesi aracın şıklığını tamamlarken, geleneksel kapılar yerine sürücü tarafından tavanın kaldırılarak, tek parça şeklinde açılan ilginç tasarım, otomobili farklı kılmaya yetecek yegane unsurlardan sadece bir tanesi olarak göz kamaştırıyor.

[Resim: wjpb6sI.jpg]

Renault mühendislerinin çalışmaları sonucunda ortaya konan tam otonom sürüş yardımcısı, tek parçadan oluşan ve dikdörtgen şeklindeki OLED ekran, tüm kontrollerin dokunmatik alanlar üzerinden sağlanması, İngiliz el işçiliği ürünü deri döşemeler ve tüm alanlarda LED aydınlatmalar aracın dikkat çekici ayrıntıları arasında yer alıyor.

[Resim: ioBm9Ps.jpg]

[Resim: o3q2oY7.jpg]

[Resim: ZFkkFuW.jpg]

[Resim: UMjeq9o.jpg]

[Resim: Yv87SrI.jpg]

[Resim: hk07w2B.jpg]

Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi