What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rijkaard'dan Terim'e veto
#1

Frank Rijkaard’ın, tedavisi süren Gökhan Zan’ı kendisinden isteyen Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim’e olumsuz yanıt verdiği ortaya çıktı.
[Resim: 2302.jpg]

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'da üst üste gelen puan kayıplarının ardından sıkıntılı günler yaşayan teknik direktör Frank Rijkaard'ın, tedavisi süren Gökhan Zan'ı kendisinden isteyen Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'e olumsuz yanıt verdiği ortaya çıktı.

Rijkaard, Belçika ve Ermenistan maçları öncesinde Milli Takım doktorları aracılığıyla Gökhan'ın durumunu öğrenmek isteyen ve aday kadroya davet etmek niyetinde olan Fatih Terim'e, yine kulüp doktorları vasıtasıyla “Gökhan'ı gönderemeyiz” cevabını verdi.

Hollandalı çalıştırıcının, yöneticilerle yaptığı görüşmede de bu durumdan dert yanıp “Estonya maçında sakat olduğunu söylememize rağmen Gökhan'ı oynattılar ve olan bize oldu. Bu yüzden bundan sonra sakat olan oyuncularımızın Milli Takım'dan affını isteyeceğiz” dediği öğrenildi.

PAYLAŞMAKTAN ÇEKİNMEDİ

Rijkaard, Bu düşüncelerini basın önünde de açıkça dile getirmekten kaçınmayarak, Ankaragücü maçından sonra düzenlediği basın toplantısında da Gökhan Zan konusunda sitem etmiş ve “Çok sakatımız var. Gökhan Zan konusunda Milli Takım doktorları ile konuştuk ve kendisinin sakat olduğunu söyledik. Ama alıp sakat sakat oynatıldı. Şimdi sırf bu yüzden sakatlığı daha da uzadı. Bunlara dikkat edilmesi lazım” açıklamasında bulunmuştu.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi