What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sahte bal üreten yeni firmalar!
#1

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sahte bal ürettiği belirlenen iki firmayı internet sitesinden açıklamıştı. Bugün ise bunlara tanıdık 3 firma daha eklendi. Bunlar Bal Deresi ve Bal Teknesi markalarıyla üretim yapan firmalar.
[Resim: kSGs7.jpg?1]

Bakanlıktan yapılan açıklama şöyle;

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yaptığı kontroller sonucunda sahip olduğu bilgileri, 5996 Sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun’unun 31 inci maddesinin 6 ncı fıkrası uyarınca kamuoyunun bilgisine sunabileceği hükme bağlanmıştır. Ayrıca, 17 Aralık 2011 tarihli Gıda ve Yemin Resmi Kontrolüne Dair Yönetmeliğin 8 inci maddesi gereğince laboratuvar sonucu ile taklit ve tağşiş yapıldığı kesinleşen gıda ve yemi üreten/ithal eden firmanın adı, ürün adı, markası, parti ve/veya seri numarasının Bakanlık resmi internet sitesinde Bakanlıkça kamuoyunun bilgisine sunabileceği hükmü çerçevesinde, laboratuvar sonuçları olumsuz bulunan ürün/firma bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
[Resim: AeHFW.jpg]
#2

#3

Aynen öyle.4 kilosu 100 liraya satılan balların çoğu sahte.Olan garibana olmuş.
#4

nerden geliyor o kadar bal ya inanmayın! o kadar üretim yok bir kere
#5

bıktık artık bu bal reklamlarında insanı baldan soğutuyorlar
#6

arkadaşlar bu sıralar yemeyin en iyisi içinde mısır şurubu varmış arı bile yapmadığı ortaya çıktı kalp rahatsızlıklarını tetikliyormuş aman dikkat
#7

evet mısır şurubu ile hiç belli olmuyormuş sadece laboratuar ortamında bilinebiliyor
#8

mısırı şurubu; şeker pancarından elde edilen bildiğimiz şekerin yerine kullanılan, üretimi daha ucuz ama insanın a..ına eden son derece zararlı bir tatlandırıcıdır. şekerleme sanayi, reçel ve marmelatlar, alkollü alkolsüz, gazlı içecekler, fırıncılık ürünlerinde gani kullanılır. bağımlılık yapar, göbek yapar.

Aman diyorum kendinizi ve çoluğunuzu çocuğunuz düşünüyorsanız dikkat edin.
#9

allah boyle insanları ıslah etsin gerçi bunların allah korkusu da yoktur heralde para için yapmayacakları yoktur böylelerinin.
#10

way be dünyada sahtecilikte üzerimize yoktur her halde yakında sahte arıda üretiriz
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj gogle
12-09-2012, 23:30
Yeni simge pazarda
Kaan Sparrow
Son Mesaj neskali
05-03-2012, 2:07Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi