What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S2 için Jelly Bean Çıktı!
#1

Samsung'un sabırsızlıkla beklenen Galaxy S2 GT-I9100 Android 4.1.2 tabanlı Jelly Bean güncellemesi, İspanya da OTA yoluyla dağıtılmaya başlandı. ROM'da herhangi bir sorun olmadığı sürece, güncelleme yaklaşık 1 ay içinde pek çok bölgede dağıtılmaya sunulacaktır.
[Resim: 4C8f94u.png]
[Resim: aADrQsL.png]
[Resim: B48GmI6.png]
4.1.2 Jelly Bean güncellemesi ile hangi yenilikler geliyor;

- Page Buddy : Kulaklık, dock ve roaming hassasiyeti olan bu özellik, herhangi birinde hareket algıladığında kullanıcıya rehber olacak şekilde müzik çalar, video oynatma penceresi gibi ilişkili uygulamaları açıyor.

- İçeriksel Menü : Uygulamalarınızı listelediğinizde en sık kullandıklarınızın ilk olarak gösteriliyor.

- İçeriksel Etiketleme: Fotoğraf çekerken GPS ve bağlantı özellikleriniz açıksa, fotoğrafa; kişi, hava durumu, tarih ve konum bilgileri otomatik olarak ekleniyor.

- Multi Window: Aynı ekranda iki farklı pencerede iki farklı uygulamayı aynı anda kullanmanızı sağlayan gelişmiş çoklu görev yöneticisi. Burada Google ve Samsung tarafından geliştirilen uygulamalar pencerelerde kullanılabiliyor. Her uygulamaya desteklenmiyor.

- Çekimi Otomatik Paylaşma : NFC ve S-Beam ile çektiğiniz fotoğrafları cihazlarınızı birbirine dokundurarak paylaşabilirsiniz.

- Okuma Modu : Tarayıcınızdaki metinlerin yazı boyutlarını kolayca kontrol edebildiğiniz ve sayfaya tıklayarak paylaşabildiğiniz e-kitap tarzı özellik.

- Facebook Lock Ticker: Artık Facebook haber kaynağınızı kilit ekranında görebileceksiniz. Kilit ekranında iken alttan yukarı doğru ekranı sürükleyerek haber kaynağı penceresini getirebiliyorsunuz. İsterseniz Yahoo haber kaynağından, isterseniz de Facebook kaynağından güncellemeleri görebiliyorsunuz. Standart olarak ise en altta haberler geçiş yapıyor.

- Paper Artist : Bu uygulama ile galeriden seçeceğiniz kendi resimleriniz veya indirmiş olduğunuz resimler üzerinde farklı efektler uygulayarak, ilgi çekici resimler hazırlayabiliyorsunuz.

- Düşük Işık Çekimi : Galaxy S3 modelinin kamerasının düşük ışık altında yeterli kalitede çekim yapamayabiliyordu. Bu özellikle düşük ışıkta daha başarılı çekimler yapılabileceği söyleniyor.

- En İyi Yüz İfadesi : Kamera çekim esnasında artarda 5 poz çekerek, resimdeki kişilerin en iyi yüz ifadesini seçmenizi sağlıyor.

- Kolay Mod : Akıllı telefonlarla ilk kez tanışan kişiler için hazırlanmış bu özellik, en çok kullanılan 5 widget'ı ana ekrana yerleştirmenizi sağlıyor.

- Ses Dengesi : Artık kulaklıkların her biri için ses dengesi ayarlanabiliyor.

- Kurulum Sihirbazı : Telefonu her açışınızdan sonra yardımcı menü açılıyor.

- Kolay Fotoğraf Yakalama : Kamera ön izlemesinde cihaz size kaç tane yüzü tanıyabileceğini belirtiyor.

Yükleme Adımları :
Türkiye dağıtımı en geç 1 ay içinde dağıtılmaya başlanır İspanya romu ile aynı olacaktır. Beklemek istemiyorsanız odin ile kurabilirsiniz.

Buradan ROM'u indirip, telefonunuzu Download modunda başlatın.
ODIN adlı programı bilgisayardan açtıktan sonra, ROM'u PDA kısmında seçip, yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında telefonunuzun garantisine herhangi bir etki olmaz.

1) linklerden rom ve odin dosyalarını indirin.
2) telefonu kapatın ve 3 tuş kombinasyonu ile ( açma kapama - ses kısma - home tuşuna) aynı anda basın, uyarı ekranı çıktıktan sonra 1 kere ses yükseltme tuşuna basıp download moduna gelin.
3) odin programını açın, telefonu usb ile pc ye bağlayın
4) odin programı telefonu görünce odin içinde ekranın üstünde sol tarafta küçük ekranda sarı yada mavimsi bir renk gözükücek, bu odin telefonu gördüğü anlamı taşıyor.
5) rardan çıkardığınız tek dosyalı rom dosyasını masaüstüne çıkarın
6) Odin programında PDA kısmına, masaüstüne çıkardığınız rom dosyasını gösterin
7) starta basıp bekleyin, tahminen 4-5 dk içinde romu yüklemiş olacak ve telefon yeniden başlatılmış olacaktır.
8) Sonra Odin ile işiniz bitiyor. Telefon Restart edilip yeniden başlayacak uygulamalar yükseltilecek ve JellyBean kullanıma hazır.
#2

teşekkürler paylaşım için ama bunu yüklersek dil tr olmaz heralde
#3

TR dil mevcut muş romda.. multi window yok diyorlar..
#4

tr dilde mevcutsa bi deneyelim güzel gözüküyo
#5

acemiysen odin vs bekle 2-3 hafta içinde telefonuna gelir..
#6

yo daha önce 2 3 kere yükledim acemi sayılmam uyarın için teşekkürler
#7

yükledim gayet güzel olmuş telefon sanki daha canlı duruyo
#8

hala ota dan dağıtılmadı değil mi? 4.1.2 bir de 1. mesajda yazılan özelliklerin hepsi var mı? multi windows vs.
#9

daha henüz dağıtılmadı bütün özellikler var bunda görev yöneticisi yerine aynı ekranda widget lar ve indirilenler eklenmiş program ve oyunları indirilenler den kaldırıyosun radyo çok güzel olmuş dijital ekran yapmışlar ekran görüntüsü çok canlı ama pili biraz fazla harcıyo gibi geldi bana
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi