What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sandboxie
#1

İnternetten indirip kurduğunuz programlarda virüs olduğundan mı korkuyorsunuz ?

Sandboxie, istediğiniz programları çalıştırmak için sanal bir hdd alanı oluşturur ve programı sadece orada çalıştırır. Windows unuzun diğer dosyalarının üzerinde değişiklik yapılmasını engeller ve böylece virüs bulaşmasını engellemiş olur.

Programın Sağladıkları:

Güvenli İnternet Gezintisi: İnternet tarayıcınızı kum havuzunda çalıştırır. Böylece tarayıcınız üzerinden innDirdiğiniz yazılımlar da bu havuzun içinde kalır
Gelişmiş Gizlilik: İnternette gezintiniz esnasında oluşan geçmiş kaydı, çerezler ve geçici internet dosyaları kum havuzunda tutulur ve diskinize yayılmaz.
Güvenli E-mail: E-maillerinize ekli olarak gelen kötü niyetli yazılımlar kum havuzu içinde saklanarak diskinize yayılması önlenir.
Sisteminiz Sağlam Kalır: Kuracağınız yazılımları tecrit edilmiş alanlarda hapseder ve dosyalarının diskinize yayılmasını önler. Böylece bilgisayarınızın zamanla yavaşlamasını engeller ve sürekli temizlik yapmanıza gerek kalmaz.

Programın çalışma şekli aşağıdaki animasyondan daha iyi anlaşılabilir:

[Resim: FrontPageAnimation.gif]

Programın Türkçe de dahil 14 dil desteği vardır. Windows 64-bit desteği bulunmamakta, Windows 7 (32-bit) desteği bulunmaktadır.

Kullanımı oldukça basit Sandbox ile çalıştırmak istediğiniz exe ye sağtıklayıp sandboz ile çalıştır diyoruz ve böylece güvenliğimiz sağlanmış oluyor

30 günlük deneme sürümü için şöyle alalım.

http://www.sandboxie.com/SandboxieInstall.exe
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi