What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

satılık sky star 2 tv kartı
#1

SkyStar 2 satılık tv kartı + 1 yıllık JSC sport paketi, Kumandasız ve kargo alıcıya aittir.
Fiyat 85 ytl. İlgilenler özel mail atsınlar.
#2

garanti durumu nedir resim ekleme imkanın varsa daha iyi olur.
#3

Garantisi bitti, temizdir arkadaşım. Satmamın sebebi Dsmart almayı düşünüyorum.
#4

dostum benim de skystar 2 tv kartım var acaba d smartı yasal olarak tv kartı ile izleyebilirmiyim zaten d smartım var.
#5

Sizin Dsmartınız varsa Pc üzerinden ancak analog bir tv kartına recevieri bağlayıp öyle izleyebilirsiniz. SkyStar_2 tv karı dijital bir kart olduğundan onun üzerinden izleyemessiniz.
Bu arada benim size bir sorum olacak Dsmartaki ücretsiz belgesel kanalları Dicovery, Animal planet ve Eurosportun yayınları nasıl? ve güncel mi?
#6

kanallar güzel ama önceki discovery kanalının tadını vermiyor animal planette aynı eurosport sanki biraz daha yöresel gibi ne dünya ligi maçalrını veriyor nede önemli bir spor olayını o kadar da gerekli bir kanal değil
#7

Bende izleyecek yayın bulamıyorum bu nedenle Dsmarta geçmeyi düşünüyorum ama skystar_2 görüntü kalitesi gerçekten çok iyi sırf bu yüzden terettütlerim var, geçende normal tv receiverını pc ye analog tv kartımdan bağladım kalitesi iğrençti bir tek bir artı yanı hareketli sahnelerde iyi ama ne yazık ki kalite olarak ss2 yaklaşamadı.
#8

dostum ben dsmartı analog tv kartı ile bağlamaya çalıştım ama olmadı evdeki diğer receiverle analog tv kartından izleniyor ama dsamartın makinasından izlenmiyor bu konudada bilgilendireyim seni
#9

Siz hangi hangi marka dsmart receiver kullanıyorsunuz? Birde bir çok formlarda bir çok arkadaş pc ye bağlamayı başarmışlar.
#10

next ye 9900 cıs
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj ysnbyrk
09-12-2021, 8:08Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi