What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aygıt görünmüyor?

Arkadaşlar skystar 2 tv pci kullanıyorum, dvb viewer yükledim ama aygıt görünmüyor ne yapmam lazım?

[Resim: nrl5.jpg]

ama Bilgisayarım>Yönet>Aygıt yöneticisinde görünüyor. win 7 x64 kullanıyorum yardımm

[Resim: nrm5.jpg]
Alıntı

"Sürücü ara" butonuna bastığınızda aygıtınızın görünmesi lazım.
[Resim: bXqnW.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(21-11-2011, 19:43)Metin demiş ki:  "Sürücü ara" butonuna bastığınızda aygıtınızın görünmesi lazım.
[Resim: bXqnW.png]

bastım ancak yine birşey çıkmadı :S
Alıntı

Diğer proramlar görüyorsa eğer dvbviewer da sorun vardır. Programı sil sonra regedit deki ilgili herşeyi dvbviewer ile ilgili. Sonra programı tekrar kur dene.
Alıntı

(22-11-2011, 0:20)elektro_fb demiş ki:  Diğer proramlar görüyorsa eğer dvbviewer da sorun vardır. Programı sil sonra regedit deki ilgili herşeyi dvbviewer ile ilgili. Sonra programı tekrar kur dene.

Dvb dream yükledim dün, sinyal %100 Kalite %0 dı , yani sinyal alıyordu ama göstermiyordu görüntü onda da onu çözemedim yok mu şöyle detaylı yardım olabilecek biri? :S
Alıntı

"Server 4 PC" kurulu değilse kurunuz.

Alıntı

(22-11-2011, 3:59)Metin demiş ki:  "Server 4 PC" kurulu değilse kurunuz.

Onu nerden indireblirim bulamadım da link verebilir misiniz?
Alıntı

tv kartı kurulurken senden restart istiyo pc ondan sonra açılışta yeniden o programlar kurulmaya devam ediyordu uzun zamandır ss2 kurmadım ama aklımda öyle kalmış ,yanlışım varsa düzeltin
Alıntı

(23-11-2011, 1:11)rashoo demiş ki:  
(22-11-2011, 3:59)Metin demiş ki:  "Server 4 PC" kurulu değilse kurunuz.

Onu nerden indireblirim bulamadım da link verebilir misiniz?

Buradan ineleyebilirsiniz.

XP için Vista ve Win7 için

Alıntı

(23-11-2011, 1:17)decameronus demiş ki:  tv kartı kurulurken senden restart istiyo pc ondan sonra açılışta yeniden o programlar kurulmaya devam ediyordu uzun zamandır ss2 kurmadım ama aklımda öyle kalmış ,yanlışım varsa düzeltin

ss2 nin kendi cd sini bulamadığım için internetten driver indirdim, hiç baştan başlatla olmadı. server4pc yükleyin demiş arkadaş, nerden bulabilirm onu? link var mı?
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi