What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG TV Türksat 4A Güncel Kanal Listesi

diğer konulardaki resmi gördün mü ona benzer olması lazım sanırım bunu info ilk defa gördüm bu bilgileri var mı girilecek bir bölüm.
Alıntı

Ben LG 32LA620S televizyona sahibim. Sitede bulunan 660s modeline ait kanal listesini yükledim ve şu şekilde yaptım:
- İlk olarak kumandamızın setting tuşuna setting menüsü kaybolana kadar basıyoruz.
- Menü gidince hemen 1105 rakamlarına basıp daha sonra OK düğmesine basıyoruz.
- Servis menüsü açılıyor, menüden usb clone u seçiyoruz.
- Açılan pencereden receive usb seçiyoruz.
-Daha önce usb ye attığımız dosyanın adındaki 660s i 620s olarak değiştiriyoruz eğer sizin tv modeliniz farklıysa onu yazın.
- Listeden xxLA620S-ZA00001 yi seçiyoruz OK basıyoruz ve yüklemeye başlıyor.

İnşallah faydalı olur.Kolay gelsin.
Alıntı

listeyi olduğu gibi indirip usbye atıyoruz dimi ? xxlm640s indirdim bu şekilde usbyi tvye takıp söyleninenleri yapıyoruz dimi.. biri yardımcı olursa sevinirim
Alıntı

(21-04-2014, 16:23)magic63 demiş ki:  listeyi olduğu gibi indirip usbye atıyoruz dimi ? xxlm640s indirdim bu şekilde usbyi tvye takıp söyleninenleri yapıyoruz dimi.. biri yardımcı olursa sevinirim

evet aynı model olsun lm ise lm serisi. la ise la serisi.
Alıntı

LA640S kumandada 3-5 denemeden sonra oldu emeği geçen herkese teşekkürler.
Alıntı

Nasıl yüklüyoruz, usb ye attım tv görmedi nasıl yapmam lazım. teşekkürler
Alıntı

(27-05-2014, 20:54)usakdu demiş ki:  Nasıl yüklüyoruz, usb ye attım tv görmedi nasıl yapmam lazım. teşekkürler

sadece USB ye atmak ile görmez servis menüsünü açmalısın ilk mesajlara bak.
Alıntı

servis menüsünden update i başarılı yapıyorum ancak listeyi açınca sinyal alamıyor. uyducu kabloyu çoklayıcıdan B kısmına takmış. nasıl ayarlarım ?
Alıntı

Bende 32LA 613S modelde GlobalClone00001.TLL diye bir dosya daha var.. Burada verdiklerinizde bu dosya yok nasıl olacak acaba bir yardım eder misiniz ?
Alıntı

(05-07-2014, 18:44)M3T3HAN06 demiş ki:  Bende 32LA 613S modelde GlobalClone00001.TLL diye bir dosya daha var.. Burada verdiklerinizde bu dosya yok nasıl olacak acaba bir yardım eder misiniz ?

bu dosyayı kanal düzenleme yazılımı ChanSort açarsa düzenleyip kendine göre sıralayıp tekrar tv ye yükleyeceksin.
Alıntı