What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AltDVB Channel List

(19-01-2010, 16:42)furkan02 demiş ki:  arkadaşlar geçenlerde altdvb yi kurdum. yalnız kanalı açtıktan sonra ses ve görüntü gidiyor. ondan sonra diğer kanalların hiçbiri açılmıyor. acaba ne yapmam gerekiyor. yardımcı olabilirmisiniz. kaldırıp tekrar kurduğum zaman yine aynı hatayı veriyor.
benzer bi sorun bende de vardı.bende kanal değiştirdiğim zaman sinyalk gidiyodu.
dvbdream kurdum sonra.
çözüm bulursan burayada yazarmısın.belki benimde işime yarar.
Alıntı

en hızlı alt dvb
Alıntı

Karisik biraz ama harika bir program
Alıntı

Bence en iyi proğram DVB Wiever.
Alıntı

arkadaşlar windows xp kullanıyorum. altdvbde tp leri tarattığım zaman hiçbirinden sinyal alamıyor. yalnız tek tek tarattığım zaman ancak görebiliyorum. birde ilk kanaldan sonra diğer kanala geçmek baya bir uzun zaman alıyor acaba problem nedir
Alıntı

arkadaşlar altdvb tamam çalışıypr ancak ben bi türlü hotbirdi frekansını tam ayarlayamadım kanallar çogu acılmıyor.türksatta problem yok.birde şifreli kanalları nasıl izliyeceğim altdvb ile
teşekkürler
Alıntı

(06-03-2010, 8:11)furkan02 demiş ki:  arkadaşlar windows xp kullanıyorum. altdvbde tp leri tarattığım zaman hiçbirinden sinyal alamıyor. yalnız tek tek tarattığım zaman ancak görebiliyorum. birde ilk kanaldan sonra diğer kanala geçmek baya bir uzun zaman alıyor acaba problem nedir
driver olarak 4,4,0 kullan sorunun çözülür altdvb için en uygunu bu
Alıntı

arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
Alıntı

AltDVB güncel kanal Listesi "53E - 30W" -
(28.03.2010)

link
http://hotfile.com/dl/35025105/a260831/A...).rar.html
Alıntı

Bütün DVB playerleri denedim ,kullanım pratikliği olarak DVB Dream da karar kıldım.Arada birde Progdvb kullanıyorum ama yine tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı misali yine DVBDream kullanıyorum.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı