What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AltDVB Channel List

AltDVB güncel kanal Listesi "53E - 30W" - (28.03.2010) Thanks Cemocem

[Resim: PPaJK.jpg]

AltDVB\SatFiles\Channels klasörünü yüklemeyi yapın.

Eklenti Dosyaları
.rar AltDVB 53E-30W_06.03.2012.rar Boyut: 376.59 KB  İndirilme: 87
Alıntı

altdvb kullanan arkadaşlara helal olsun kullanımı çok zor bir program yada bana öyle geliyor ben kullanamadım çünkü.
Alıntı

en baba program herşey elinin altında bence en iyisi sadece biraz alışmayı bekleyeceksin
Alıntı

bence en kararlı çalışan altdvb . belkide benim sistemde problem çıkarmıyor.

güncellemesi de olsa Sad tam süper olacak !
Alıntı

çok övdünüz canım çekti. bende kurulum yapıp bir süre deneyeceğim bakalım alışınca nasıl oluyormuş.
Alıntı

Altdvb cok methedildiği için kurdum ancak sinyal sorunum var,diseq ayarında simple ve commited olarakta deniyorum olmuyor taramalarda no signal yazıyor ,ben burda nerede hata yapmışım dvbdreamda diseq problemim yok her iki uyduyuda izlerken altdvb de yok
Alıntı

win 7 de sorunlu biraz codeklerden kaynaklanıyor ben de kullandım her şey iyi güzel de görüntüde bir türlü kalite yakalayamadım kanal arama sorunuda var birde kanal geçişi çok ağır,en azından bende öyle.
Alıntı

altdvb de ekran bazen çizgilere bölünüyor bilgisayarı kapatıp açınca sorun düzeliyor. sebep ne olabilir acaba?
Alıntı

kanal geçişleri mükemmel görünüt kalitesi öyle bence en iyisi altdvb
Alıntı

arkadaşlar geçenlerde altdvb yi kurdum. yalnız kanalı açtıktan sonra ses ve görüntü gidiyor. ondan sonra diğer kanalların hiçbiri açılmıyor. acaba ne yapmam gerekiyor. yardımcı olabilirmisiniz. kaldırıp tekrar kurduğum zaman yine aynı hatayı veriyor.
Alıntı