What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer Pro türksat kanal listesi

teşekkürler eline sağlık
Alıntı

DVB Viewer 4.5.0' da channels.dat dosyası ile favourites XML dosyasını hangi dizinde bulabiliriz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(11-12-2010, 1:15)Metin demiş ki:  DVB Viewer 4.5.0' da channels.dat dosyası ile favourites XML dosyasını hangi dizinde bulabiliriz.

C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı içinde

Alıntı

(11-12-2010, 1:18)emre demiş ki:  
(11-12-2010, 1:15)Metin demiş ki:  DVB Viewer 4.5.0' da channels.dat dosyası ile favourites XML dosyasını hangi dizinde bulabiliriz.

C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı içinde

Emre xp ye göre söylüyorsun heralde win7 64 bit te farklı yerde sanırım, bulamadım.

Alıntı

Bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum, hazır kanal dosyası yüklemek veya yedeklemek için channels.dat dosyası ile favourites XML dosyalarını DVB Viewer münüsünde about > configuration folder e tıklayın..channels.dat ile favourites XML dosyasını bu açılan klasöre kopyalayın veya var olanın bir yedeğini alınız.

win7 64 bit te channels.dat dosyası ile favourites XML dosyalarının bulunduğu dizin, "C:\ProgramData\CMUV\DVBViewer" dır.

Kanal düzenleyici ile ana listede bulunan kanalları aşağıdaki gibi sıralama yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yaptığım denemelerde tırnak içindeki "[1]" numara sıralamasını değiştiremedim.

[1] TRT1
[2] TRT2
[3] TRT3
Şeklinde sıralama yapmak için ne yapmalıyız, sonrasında kendi oluşturduğum listeyi upload edeceğim. Herkez yararlansın.

Alıntı