What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

windows7 progdvb sorunu

selamlar önceki işletim sistemi vista iken progdvb 7.6 sürümünü kullanıyordum görüntü kalitesi süper dvd kalitesinde.Windows 7 ye geçtim aynı progdvb yi kurdum görüntü çok berbat oldu ayrıca progdvb yi çalıştırdığım zaman windows 7 nin saydam teması gidiyo. son olarak dvbdream'ı kurdum çalıştı fakat aynı şekilde o programdada görüntü kalitesi berbat

diyeceğim şudurki windows 7 de hangi prgdvb yi kurarsam görüntü kalitesi güzel olur ve ve windows 7 nin saydam teması bozulmaz. sırf bu yüzden vistaya geçmek istemiyorum.
Alıntı

Bende de Windows 7 Ultimate var x86 ama ben DVbViewer Pro kullaniyorum sorunsuz her kanali izliyorum. tavsiy ederim ama 15 € bir defalik bu software.
Alıntı

win7 de güzel görüntü alabilmen için video codeğinin nvidia purevideo codek ayrıca core AVC HD codek yüklü olmalı görüntü o zaman süper,video rendereri de kontrol et..
Alıntı

görüntü prgdvb kadar net deyil
Alıntı

görüntü kalitesi win7 de ekran çözünürlüğü ile de alakalıdır ekran çözünürlüğün nasıl (tavsiye edilen 1280=1024)
Alıntı

evet hepsinde denedim kardeşim progdvb yi çalıştırdığım zaman birde windows 7 nin saydam teması devre dışı kalıyor
windows 7 kullanan arkadaşlar hangi progdvb sürümünü kullanıyorsunuz?
Alıntı

(31-12-2009, 23:17)beycan1985 demiş ki:  evet hepsinde denedim kardeşim progdvb yi çalıştırdığım zaman birde windows 7 nin saydam teması devre dışı kalıyor

prog dvb powerınstal 7.7.3 kullanıyorum sıkıntı yok..
Alıntı

(31-12-2009, 23:29)cemocem demiş ki:  
(31-12-2009, 23:17)beycan1985 demiş ki:  evet hepsinde denedim kardeşim progdvb yi çalıştırdığım zaman birde windows 7 nin saydam teması devre dışı kalıyor

wın 7 de 7.7.3 çalışıyormuda çalışmıyorki.............
Alıntı

(01-01-2010, 0:34)alicuma demiş ki:  
(31-12-2009, 23:29)cemocem demiş ki:  

wın 7 de 7.7.3 çalışıyormuda çalışmıyorki.............

win7 de çalıştırırken uyumluluk modunu özelliklerinden ayarla windows xp sp3 modunda çalıştır olur..
Alıntı

valla ne yaptıysam olmadı kardeşim görüntü berbat hala sorun devam ediyor ...
yokmu bu sorunun çözümü dvbdream kullanmak stemiyorum
Alıntı