What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB 64BiT, plugin SORUNu

son çıkan ProgDVB6.32.1x64Pro, windows 7 64 bitte de kurdum plugins klasörüne flycam, hadu ve acamd attım ve vplugla birlikte denedim ama plugins te görmedi başka bir yere veya başka bir ayar varmı acaba yapan arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürler
Alıntı

bildiğim kadarıyla pro versiyonlar kısıtlı özellikli olabiliyor para verip pro satın alman gerekir gibi geliyor bana..bide altta yazanlar reklammı yoksa senin kullandığın cihazlarmı merak ettim....
Alıntı

Azimli Arkadaşım sanırım istediğin cevap aşağıdaki yazıda bulacaksın. İnşallah.

Şimdi arkadaşlar bu 64 bitlik ProgDVB de gidip 32 bit lik bir uygulamayı çalıştıramazsınız! Tıp kı 32 bitlik bir programda 64 bitlik bir uygulamayı çalıştıramayacağınız gibi..Burda bahsettiğim uygulama bir codec olabilir, vplug gibi bir plugin olabilir v.s. yani 64 bitlik programda 64 bit, 32 bitlik programda 32 bit uygulama çalıştırılabilir..Bunun nedeni yukarıda Windows un hani 64 bitlik sistemde 32 bitlik uygulamanın çalışması için sanallaştırma yaptığını, bu sayede 32 bitlik uygulamanın çalıştırıldığını yazmıştım..İşte bu sanallaştırmayı bu 64 bitlik programları yazanlar da yapabilirlerdi ve tıpkı windows gibi üzerinde 32 bit lik uygulamayı çalıştırabilirlerdi ama tembelliklerinden ancak normal prosedüre uygun olmasını yeterli görülüp ona göre programlarını yazdıklarını düşünüyorum..Yoksa yapılamıyacak birşey olduğuna kesinlikle inanmıyorum.
Alıntı

selam orada yazanlar benim kulandığım cihazlardır, ayrıca pro sürümünü satıl aldım yoksa çalıştırmaya uğraşmam, 64 bitte çalışmaz diye bir şey yok çalıştıran arkadaş var benim pc yed ebaktı ama oda çzöemedi bir şey engelleyor dedi win 7 de ne engelleyebilir acaba teşekkürler
Alıntı

vırus programları bazzen sakıncalı görüp engelliyebiliyor bendede buna benzer problem olmuştu. eğer bir yazılım kullanıyorsan kapatıp öyle bir dene belki faydası olabilir..
Alıntı

teşekkürler ama gene olmadı çözüm bulan varsa yazarsa sevinirim
Alıntı

(04-02-2010, 19:49)azimli demiş ki:  selam orada yazanlar benim kulandığım cihazlardır, ayrıca pro sürümünü satıl aldım yoksa çalıştırmaya uğraşmam, 64 bitte çalışmaz diye bir şey yok çalıştıran arkadaş var benim pc yed ebaktı ama oda çzöemedi bir şey engelleyor dedi win 7 de ne engelleyebilir acaba teşekkürler

arkadasım bende pro surumu kullanıyorum 2 yıldır ve satın almadım 10 gunde 1 21 gunluk yapıyorum deneme surumu butun fonksiyonlarıda kullanılıyor benim plugins klasorunu yukledim senin pluginsle bi değiştir istersen .. senin pluginssi sil bunu at oyle bi dene .. http://hotfile.com/dl/29283384/3fc625b/Plugins.rar.html inş olur olmazsa da deneme degerdi baska fikri olan yazar
Alıntı

denedim ama gene plugin görmedi no plugins dedi gönderdiklerin klasör içinde bunların hepsini çıkartıp direk puliginsemi atmam lazım sende hadu varmış bende bendeki server adreslerini ekledim ama gne görmedi sadece flaycam attım nafile sende peki 64 bit pro versiyonda çalıştımı bana biraz daha detay verirsen sevinirim teşekkürler
http://img296.yukle.tc/image.php?id=6070...nter_1.jpg
http://img293.yukle.tc/image.php?id=214S...nter_2.jpg
SENİN GÖNDERDİĞİN ŞEKİLDE OLDUĞU GİBİDE ATTIM AMA WGENE GÖRMEDİ
Alıntı

yo bendeki 32 bit direk sendeki pluginsi sil yada bi yere kaydet benim gonderdimi kopyala oraya . eger olmazsa
DvbDream programını kurup onlada denermisin .. ondada gorucekmi
Alıntı

ben 64 bit olan progdvb den bahsediyorum usta bu konuyu nereye açtıysam kimse anlamadı 64 bit prog dvb nin windows 7 64 bitte çalışması olayı teşekkürler
Alıntı