What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nero ile görüntü sıkıştırma (resimli Anlatım)

Elimden geldiğince anlatmaya calıştım.
tv kartımla kayıt yaptıgım vıdeolar genelde 2 saat suruyor bu da yaklasık 6gb yapıyor bu sekılde 6gb videomu goruntu kaybı olmadan 700-800 mb kadar dusuruyorum.

[Resim: 80401.JPG]
[Resim: 71582.JPG]
[Resim: 10783.JPG]
[Resim: 89854.JPG]
[Resim: 83285.JPG]
[Resim: 98136.JPG]
Alıntı

ee iyimiş
Alıntı

Harika bişeye benziyor, teşekkürler...
Alıntı

Teşekkürler.Programıda eklersen daha faydalı olur.
Alıntı

Peki ne kadar zamanda değiştiriyor?
Alıntı

(07-02-2010, 19:19)uFk1 demiş ki:  Peki ne kadar zamanda değiştiriyor?

videonun boyutu ne kadarsa okadar sürüyor
Alıntı

Bir film düşünelim 3gb nin üstüne çıkıyor bu boyuttaki dosyayı ne kadar sürede çevirebilir.Ve ya siz kaç gb lik dosyayı ne kadar zamanda convert ediyorsunuz.
Alıntı

valla ben boyut dusurmek icin PocketDivXEncoder kullaniyorum gayet te hizli ripliyor mesala dizi kayit aliyom 1 gb olan orjinal kayiti 25 dk da ceviriyom gecen bi dizi kayit aldim 4gb felan cikti boyut onu 600mb dusurdum fazla goruntu kaybi olmadan
Alıntı

Nero digital güzel bir format, ama çok az sayıda dvd oynatıcı bu nero digital formatını oynatabilir olmakla beraber yalnızca pc de izlemeniz mümkündür. Nero 10 pc suit pakedi içindeki nerovision xtra sayesinde DVB mpeg2 kayıtlarını editledikten sonra çıktı olarak mpeg 4 H264 formatına dönüştürürseniz MPEG2 video dosyaya oranla video dosya boyutu ortalama üçte bir oranında kadar küçülüyor, böylelikle her DVD oynatıcılarda çalışabilen bir media oluyor.

NOT: tarafımca %100 denenmiştir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(16-10-2010, 17:13)Metin demiş ki:  Nero digital güzel bir format, ama çok az sayıda dvd oynatıcı bu nero digital formatını oynatabilir olmakla beraber yalnızca pc de izlemeniz mümkündür. Nero 10 pc suit pakedi içindeki nerovision xtra sayesinde DVB mpeg2 kayıtlarını editledikten sonra çıktı olarak mpeg 4 H264 formatına dönüştürürseniz MPEG2 video dosyaya oranla video dosya boyutu ortalama üçte bir oranında kadar küçülüyor, böylelikle her DVD oynatıcılarda çalışabilen bir media oluyor.

NOT: tarafımca %100 denenmiştir.

peki görüntü kalitesi nasıl oluyor trthd de cesur yüreği kaydettim yaklaşık 13 gb tı görüntü kalitesi düşermi

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı