What is MY IP Address SSD VPS

Anket: Hangi DVB Oynatıcısını Kullanıyorsunuz. -
ProgDVB
36.36%
88
36.36%
DVBDream
42.15%
102
42.15%
DVBViewer
16.53%
40
16.53%
ALTDVB
4.96%
12
4.96%
SmartDVB
0%
0
0%
* Bu ankete oy verdiniz. Sonuçları Göster

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi DVB Oynatıcısını Kullanıyorsunuz?

Benim dvbdream kullananlara bir sorum olacak, dvbdream v 1.5 Beta sürümünü win 7 de kullanıyorum. Kanalları full secren yaptığımda 3-5 sn yavaşlıyor sonra normal hala geliyor, bunu nasıl düzeltebilirim?
Alıntı

Tv kartım technotrend S2-3200.Kumanda desteği % 100 sorunsuz olduğundan tabiki dvbviewer diyorum.Ayrıca video çözünürlüğü,kayıt v.b. konulardada hakkı yenmez.Zannediyorum kanal ayarları teferruat istediğinden bu pro.yu tercih az oluyor.Bence tv kartı olan bütün PC.de bu pro olmalı.
Alıntı

kararsız olduğumdan; DVB Dream, AltDVB ve MyTheatre kullanıyorum. DVB Dream, AltDVB serverle şifreli kanalları daha iyi kullanımı, hepside kullanışı özel şeyler var. DVB Dream da nedense türkçe yayını olan kanalı nedense türkçe diline çeviremiyorum sadece türksattakileri çevirlmiyor nedeni anlamış değilim... yani hepside kullanışlıdır.
Alıntı

(25-05-2010, 15:28)omerce demiş ki:  DVB Dream da nedense türkçe yayını olan kanalı nedense türkçe diline çeviremiyorum sadece türksattakileri çevirlmiyor nedeni anlamış değilim...

Ben tv kartını aldığımdan beri dvbdream kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.turksat olsun ve ya baska bir uydu olsun 2. dil seçeneğine geçiş yapabiliyorum.
Alıntı

(25-05-2010, 23:48)uFk1 demiş ki:  
(25-05-2010, 15:28)omerce demiş ki:  DVB Dream da nedense türkçe yayını olan kanalı nedense türkçe diline çeviremiyorum sadece türksattakileri çevirlmiyor nedeni anlamış değilim...

Ben tv kartını aldığımdan beri dvbdream kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.turksat olsun ve ya baska bir uydu olsun 2. dil seçeneğine geçiş yapabiliyorum.
evet dostum şuanda onu ayarladım 2. dil seçeneğine geçebiliyorum şuanda o sorunumu hallettim ciddende dvbdream 1.5c kullanıyorum ve çokta memnunum... Big Grin
Alıntı

dvb dream kullanıyorum.fakat haber türk izleyemiyorum.neden?
Alıntı

(13-06-2011, 23:57)fahri55 demiş ki:  dvb dream kullanıyorum.fakat haber türk izleyemiyorum.neden?

Eğer sorunun görüntünün donması ise Ayarlar>Video seçeneğinden kullandığın kodegi değiştir. Bendeki sorun buydu ve bu şekilde hallettim. İyi seyirler.
Alıntı

tabiki dvbdream kullanıcısıyım habertürk göstermeyenler kodek değiştirsin düzelir
Alıntı

pek çok farklı sisteme ss2 kurup deneme şansım oldu. Benim gözlemim dvbdream performans olarak çok iyi. progdvb'ye göre çok daha hızlı
Alıntı

DVBViewer 4.5 kullanıcısıyım...!
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi