What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 TV Latest Drivers

ArkadaşLar Ben Yeni SürücüLeri YükLeyince Hiç Bir KanaLı İzLeyemiyorum Yalnızca SamanyoLu Tv İzLeniyor DiğerLerinde SinyaL GeLmiyor Ben 4 Beta Sürücüsünü KuLLanıyorum Bütün KanaLLarı İzLiyorum Ama GünceL SürücüLerLe Neden İzLeyeMiyorum Hiç Bir KanaLda SinYaL OLmuyor GünCeL Sürücüyü KaLdırıp Eski Beta Sürücüyü Geri YükLediğimde Bütün kanaLLar GeLiyor Birisi Bana Bu Konuda Yardımcı OLursa Çok Sevinirim Tv Kartım SS2
Alıntı

merhaba kolau gelsin arkadaslar skystar 2 kartim var yeni aldım kurdum calışıyor ama kanalların hepsi çıkmıyor neden olabilir?
Cıkan kanallar
DOĞAN TV EURO D EURO STAr FLY sila fallan Show atv fallan yok nasıl yapablirim acaba lütfen yardım..
Alıntı

Merhaba arkadaşlar..

Beni sorunumda yeni işletim sistemi olan Windows 8 le ilgili diğer işletim sistemlerinde hiç bir sorunum olmamasına rağmen Windows 8 de Skystar 2 tv kartımın driverını kuramıyorum... Acaba Windows 8 mi desteklemiyor yoksa bu genel bi sorun mu??... Windows 8 e kuran var mı??...
Alıntı

thanks for the drivers.........
Alıntı

merhabalar benim skystar usb 2 hd cı var ama win8 tanımıyor ne yapabilirim yardım lütfen
Alıntı

teşekürler saygılarımla
Alıntı