What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sky Star 2 Diseq Tavsiyesi !!!

delirmene gerek yok lofu niye değiştiriyosun ki. lnb değerlerinden eminmisin ki lof 12700 yapıyorsun.
Alıntı

11 700 de çekmiyor o kanallar 12 700 yapınca çekiyor.o zamanda diğer çekenler gidiyor.bu nasıl bir iş patlayacağım sinirden artık.
Alıntı

Sonunda buldum.işte türk olmak böyle bir şey kart sana uymuyorsa kartı kendine uyduracaksın.bu lof ayarlarıyla bütün kanalları açmayı başardım : 9750 12 700 9600
ancak bazı kanalların sinyalleri yüksek olmasına rağmen bu ayarda biraz düştü.o kadar da olacak.))))
Alıntı

bu kadar tasa yapacağına niye baştan lnb ye bakmadın. Big Grin
Alıntı

sırad Lnb var o da yarın. bu kartı yapana bildiğim bütün duaları okudum bugün,yarın da hatim indiririm heralde ))))))))))) hababam sınıfı var kanal 7 de böyle dertli bir günün üstüne iyi gider.ben biraz kafa dağıtıyorum.sonra görüşürüz...
Alıntı

inş olur......... .
Alıntı

goldmaster rm 8 diseq siparişi verdim 2 tane.diseq leri tamamen değiştireceğim. birde şu LNB VAR DİKKATİMİ ÇEKEN PERFORMANSI GAYET İYİ DİYORLAR SHARP HD LNB BS1R8EL200A

http://www.ranteks.com.tr/index.php?...oster&urun=342
Alıntı

bu LNB hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Alıntı

Yaklaşık 2 yıldır Goldmaster sg2100 diseqc motoru Skystar2 kartı ile birlikte kullanıyorum.
O zaman 100 ytl fiyatla motoru almıştım. Şu ana kadar sorun yaşamadan 42 ( turksat ) ile 5 ( sirius )
arasındaki uyduları seyrettim. Altdvb ve progdvb kullandım...
Mibi nin ss2diseqc pluginini kullanarak sorun yaşamadan bu işleri yaptım...
Bence Lnb ve diseqc ye para vereceğine sadece motor al.. Daha fazla uydu izleme şansın olur...
Alıntı

arkadaşlar çok ilginç bir lnb çeşidi buldum.altın uçlu bir lnb. fiyatıda makul.yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.multivizyon.tv/pinfo.asp?pid=16364
Alıntı