What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bulsat 39e nasıl ayarlanır?

Türksata bakan çanağın yanına lnb çoklayıcıyla (multifeed) lnb ekledim ama sinyal alamadım.
Çanakta çift çıkışlı lnb biraz büyük olduğundan mı yoksa başka sebepten mi sinyal alamadım?
Alıntı

odağı bulamamışsındır. ince ayar yap. 39e de sinyali kuvvetli bir tp ile dene ancak çok doğudaysan zor izlersin.

[Resim: Rhxr2.jpg]

[Resim: VYsVR.jpg]
Alıntı

Ben astrayı da lnb çoklayıcıyla alıyorum, ancak bu 39 E ile 42E arasında 3 derece olduğundan lnb ler yan yana gelince 3 dereceyi bulamıyor(3 dereceyi geçer) olabilir mi?
Bu arada istanbulda oturuyorum.
Alıntı

olabilir aradaki mesafe çok az olduğu için lnbnin çapı fazla geliyo olabilir iyicene yanyana getirdinmi.
Alıntı

Hotbird merkezli çanağın yanına lnb koyunca hemen buluyorum, ancak Bulsatı bulamadım.
Acaba cihaz vs gerekiyor mu yoksa ellede ayarlanabilir mi?
Alıntı

hotbird merkezli çanak biraz daha aşağı türksat biraz daha yukarı bakar. hotbirte bulduysan ona ekle lnbyi.
Alıntı

bulsat 39 e hellasat 39 nasıl ayarlarım ben ayarlama yaptım ama turksat gosterıyor nasıl ayarlarım en kuvetlı frekansı ne sınyal kac olacak bana daha acıklamalı yazarmısın rıca etsem turtsatın neresınde bulsat hellasat 39 dogu kalkıs acısı nasıl olacak
Alıntı

Güçlü sinyal alabilirsin hellas 39 12524,H,30000
Alıntı

slm bnde sunny 14005 dısıvır var hellassatı ayarladım sıfresız kanallar acık dıscovery ve anımal planet acmıyo nasıl izleyebılırım bu kanalları uydudan guncelleme yaptım ama yıne ızleyemıyorum yardımcı olurmusunuz sagolun
Alıntı

Arkadaşlar Turksat 42.0 ile Hellasat 39.0 ayarlı çanak antenim.. soldaki LNb Turksat 42.0 sağdaki LNB Hellasat 39.0 dır.

[Resim: 3968.jpg]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi