What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hd kanallardaki kırılmalar

Bulsat paketindeki hd yayınları %45 sinyalle alıyorum, ancak kırılmalar ve takılmalar çok oluyor acaba sorun sinyallerin düşük gelmesinden mi yoksa başka bir neden mi?
Alıntı

[Resim: f2hw6.jpg]
[Resim: f1li3.jpg]

footprintleri görüyorsun. bulunduğun konuma göre sinyalin düşebilir.
Alıntı

İstanbulda oturuyorum, multefeed ile Hellası yakaladım aramaya çalışdığım soru Hd kanallar için sinyal %45 yeterli mi?
Alıntı

Bildiğim kadarı ile kanal hd diye %60 gibi bir sinyal almana gerek yok. %35 gibi sinyalla rahat izlemen gerek. Sen takılmalarda oluyor diyince aklıma takılan birşey oldu. Sanıyorum ki, sen işlemci destekli bir kodek seçmişsin. İşlemcinin de gücü yetmediği içinde takılıyor. Eğer bu değilse video renderer dede problem olabilir. Eğer Ati HD serisi veya nvidianın 8600 üstü bir kartın varsa gpu destekli olan Coreavc kodeğini yükle öle dene.
Alıntı

Kodekler, işlemci vs sorun yok, diğer hd kanallar normal ama bulsat paketindeki kanalları izleyince kırılmalar ve takılmalar oluşuyor.
Alıntı

Eğer kartın Skystar -2 ise bu kanalların sembol oranlarına bak. Bilindiği üzere skystar-2 yüksek sembol oranına sahip kanallarda ne yazıkki problemlere sahip. Bu sorun offline download dada büyük bir problemlere neden oluyodu

Ekleme:

Şöyle birşey buldum. Alıntıdır...

canalsat paketindeki hd'ler açmaktadır...
donmaması için 32830, 32930 ve 32940'ı vplug.ini içinde ignored providers'e ekleyin...

32820'den açacaktır... oto ecm ile açamazsanız manuel deneyin...
Skystar 2 ile Astradaki MTVNHD (MTV HD müzik kanalı yani) izlenebilir
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi