What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İşte Yeni ADSL Tarifeleri
Lightbulb 

İşte Eylül 2010 tarihinden itibaren geçerli olacak KDV ve ÖİV hariç ADSL fiyatları.

[Resim: 6qRnU.jpg]
[Resim: ihFdV.jpg]
[Resim: Iq6D9.jpg]

Şikayetlerinizi özellikle kotaları Adil kullanım noktası saçmalığını güzel bir yazıyla BTK'nın görevli uzmanları Ahmet Darıcı ( [email protected]) ve Mehmet İleri( [email protected]) ye gönderebilirsiniz.
Alıntı

BTK'da görevli beyleri mail yağmuruna tutar bilgilendirirsek belki bir şeyler değişir. Ama bu memlekette hep babalar kazanmıştır.

İşin iyi yanı (ANK) ADİL KULLANIM NOKTASI GEÇİLDİĞİNDE hız 512kb gibi iğrenç bir hıza değil en azından 1mbit e düşürülecek.
Alıntı

AKN nı geçince 512 diyorlar fakat o bile çıkmıyor sayfa açmıyor nedense meret yerlerde, sürünüyor.1mbit çıkartıcaklarda altyapı müsade edicekmi acaba oda düşündürücü.Satış politikası olmasın sakın.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Güzel olmuş ama listede İstanbul'u göremedim.Diğer illere ayrı muamele İstanbul'a ayrı muamele mi yapacaklar?
Alıntı

ben şimdi den tüm forumlara dağıtacam sizin yazdıklarınızı herkes yollasın mail ben yolladım 5 mail adresimdenSmile birde beyler iyi oldu bu diyenler için diyorum sizin kafanız güzelmi adamlar resmen kazıklıyor avrupa ülkelerinde böyle bişe yok adamlar bizden daha ucuza kullanıyor hem sınırsız hemde ucuz siz daha neden iyi diyorsunuz anlamadım
Alıntı

tam şerefsizlik ya ...bi de kdv yok bu fiyatlarda . ben hiç kullanmadığım telefon yüzünden bile 15 lira vergi ödüyorum . böyle pislik bir sistem olamaz
Alıntı

Belirtmiş olduğun fiatlar olursa ben 2 mbit lik sınırsız kullanıyorum ve 60 milyon ödüyorum 43 milyona düşmüş oluyor ...bu durumda güzel olacak gibi görünüyor.
Alıntı

(20-08-2010, 13:58)flashmt demiş ki:  Belirtmiş olduğun fiatlar olursa ben 2 mbit lik sınırsız kullanıyorum ve 60 milyon ödüyorum 43 milyona düşmüş oluyor ...bu durumda güzel olacak gibi görünüyor.

KDV ve ÖİV hariç ADSL fiyatları.
Alıntı

Kamuoyu görüşleri alınıyor fırsatı kaçırmayın güzel bir anlatımla yazın. Kotaların yetersizliğinden, 25gb kotanın bu hızlarda çok komik kaldığını video izlemenin, msn ile videolu görüşme yapmanın kısıtlandığını. Tivibu gibi bir hizmet koyup kotaların bitirildiğini. Fiyatların düşürülmediği aksine limitsiz tarifelerin kaldırılıp trafik kullanımının azaltmak dolayısıyla zaten fahiş olan karları artırma yoluna gidildiğini anlatın.

http://www.btk.gov.tr/Basin_Duyurular/Du...ar.htm#tar

B.Uzmanı Ahmet DARICI, Tel: 0-312-294 72 73, e-posta:[email protected]

B.Uzmanı Mehmet İLERİ, Tel: 0-312-294 76 28, e-posta: [email protected]

Ahmet ve Mehmet Beyler inş. internet kullanan, bu işten anlayan insanlardır.
Alıntı

yeni uygulamayla sınırsız internete yeni abone alımı kapatılıyor...böylece sınırsız internet hayal oldu.. varsa yoksa limit ...
Alıntı