What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SS2 Kumanda Yardımı..

Arkadaşlar DVB Dream'ı da kurmama rağmen onda da aynı sorun devam ediyor.

Yardımcı olabilirmisiniz? KAblodan olsa hiç yayın gelmez diye düşünüyorum.
[Resim: hatam.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Anten biraz dönmüş olabilir mi?
Veya ne bileyim başka bişiler?
Alıntı

evet sinyalden kaynaklanıyor sorunun.
Alıntı

konu yine dağılmış gitmiş biz kumandayı nasıl ayarlarız diyoruz arkadaş sinyan sorununu söylüyor ne alaka anlamayadım
1dk 1dk buldum nasıl kullanacağımı Allahın cezası kumandayı kırıp çöpe attım böylece sorunda kalmadı kurtuldum illet makinadan deneyen arkadaşlarda hiç boşuna heveslenmesin usb li alıcıların birçoğu sinyan hatalarıyla dolu illede kumandalı uydu kartı kullanmak isteyen arkadaşlar daha kaliteli uydu kartı alsınlar sitede uydu karları bölümünde var buradan bilgi edinirsiniz sonrada istediğiniz yerden alırsınız hiçbir programla uğraşmadan gönül rahatlığıyla kulananırsınız SAYGILAR.
Alıntı

Big Grin Farkındaysan kumandayı ben sordum ve cevabımı aldım. Konu benim konum olduğu için dağılmasında da bir problem yok.. Big Grin

(25-12-2010, 2:32)kraldvb demiş ki:  konu yine dağılmış gitmiş biz kumandayı nasıl ayarlarız diyoruz arkadaş sinyan sorununu söylüyor ne alaka anlamayadım
1dk 1dk buldum nasıl kullanacağımı Allahın cezası kumandayı kırıp çöpe attım böylece sorunda kalmadı kurtuldum illet makinadan deneyen arkadaşlarda hiç boşuna heveslenmesin usb li alıcıların birçoğu sinyan hatalarıyla dolu illede kumandalı uydu kartı kullanmak isteyen arkadaşlar daha kaliteli uydu kartı alsınlar sitede uydu karları bölümünde var buradan bilgi edinirsiniz sonrada istediğiniz yerden alırsınız hiçbir programla uğraşmadan gönül rahatlığıyla kulananırsınız SAYGILAR.

Alıntı

Konu sizin konunuz olsa bile aynı konu üzerinden farklı sorular sorulduğunda konu takibi zorlaşıyor. o yüzden farklı konular için yeni konu açınız yada daha önceden açılmış olan konulardan sizin sorunuza uyan konulara yazmanız daha doğru olacaktır.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı