What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALTDVB HD CPU kullanımı

slm hocam şu anda hd kanallarını seyrediyorum ama işlemci % 90 gösteriyor ne yapmam lazım
Alıntı

Tam sistemin ne arkadaş? komple donanımını yazarmısın.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(28-12-2010, 12:05)extreme demiş ki:  Tam sistemin ne arkadaş? komple donanımını yazarmısın.

slm

anacard asus p4
ekran card Gforge 500
işlemci 1.8
ram 768

(28-12-2010, 12:05)extreme demiş ki:  Tam sistemin ne arkadaş? komple donanımını yazarmısın.

slm

anacard asus p4
ekran cacrd Gforge 500
işlemci 1.8
ram 768

Alıntı

Bu sistemle HD yayın izlemeniz bile mucize bence, elecard ve FFD Show codec' ler cpu ya yüklenir, ekran kartınız FX 5000 serisi bir GeForce bu ek. kartıyla HD donanım hızlandırmasını destekleyen Codec' leri kullanamazsınız.

HD donanımsal destekli codec' ler cyberlink , ARC Soft , Microsoft' tur HD donanımsal hızlandırmayı destekleyen ekran kartları içinse minimum Ge Force 8500 GT yada ati HD 3650 bir ekran kartına ihtiyacınız var.

Ge force 8500 GT' nin AGP uyumlu olanı varmıdır bilmiyorum ama ati HD 3650' nin vardır.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Dostum ben P4 2,8 cpu 2gb ram ve agp256 ati vga kartla bitstreamı düşük hd yayınları tekleyerek anca izliyorum sen bu sistemle nasıl izliyorsun valla helal olsun.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

slm arkadaşlar ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim benim pc 2003 model o zamanlar çok pahalıydı ancak gücüm buna yetti yenisini bile almak istemiyorum ayrıca benim kullandığım programları bilseniz hayret edersini aynı anda internete bağlanıyorum andlinüx çalışıyor hd yayınları seyrediyorum ama şu andan itibaren hd yayınlarını bıraktım pc çok kasıyor onun için diğer şifreli kanalları seyrediyorum hd yayınları diğer yayınlar arasında hiç bir farklılık yoktur.codec ayarlarını iyi yaparsanız hd yayınlar gibi gösterir.
aynı andada dreambox kullanıyorum andlinüxte herşey yapabiliyorum CCcam yüklüyorum Newcamd yüklüyorum CCcamd3 aklınıza gelirse harika bir program hiç zahmete katlanmıyorum.hadu programını kullandım hiç hoşuma gitmedi işin yoksa cccam şekil ver

aslında pinancle dual 4000 i tv card denemek istedim vaz geçtim denesem sizce iyi bir sonuç alabilirmiyim fikirleriniz nedir arkadaşlar
Alıntı

Bence donanımsal hızlandırma desteği olan kartlara yönel dadaş, işlemci kullanımı ileri düzeyde düşüyormuş kullananların tabiriyle(%5-10), fakat oda pci ex den bağlanıyor ne yazıkki.Bende arayış içindeyim dvb-s2 için her markanın ayrı bir sorunu çıkıyor bakalım nereye varıcaz.

Alıntı

bu işin başka çözümü yok zaten. ekran kartı ve yazılıma bakıyor..
Alıntı

Birde usb modellerde donanımsal hızlandırma olan modeller çıksa keşke, eski pc lere de can yeleği olacak.

Alıntı

SLM arkadaşlar 1gb ram aldım pc toplam 1.500 ram oldu yine aynı sorun donmalar bile aynı
Alıntı