What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HD /3D Hangi codekle seyredebilirim

slm arkadaşlar Wintv Nova tv card ile hd kanallarını seyrediyorum ama HD/ 3D Kanallarını seyretme imkanı varmı

seyrede bilmem için hangi dekoderleri kullanmam lazım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
Alıntı

Codekten ziyade iş oynatıcıda bitiyor diye biliyorum, progdvb nin pro versiyonu uyumluydu sanırım ben denemedim şahsen .

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(02-04-2011, 21:38)extreme demiş ki:  Codekten ziyade iş oynatıcıda bitiyor diye biliyorum, progdvb nin pro versiyonu uyumluydu sanırım ben denemedim şahsen .

sonunda aradığım ve codek bulup çalıştırdım

Alıntı

Neyle çalıştırdınız? ve ne derece 3d izleyebiliyorsunuz.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

nasıl çözdüğünü açıklasaydın vatana millete hayrın olurdu..
Alıntı

slm arkadaşlar TV card olarak (Wintivi Nova-S ) kullanıyorum oynatı olarak ALTDVB ilk önce Video Dekoder Cyberlink H.264/ACV Dekoder (PDVD 7) Audio Deceder olarak ( Cyberlink Audio Dekoder ( V.4/5 ) kullandım ama pek randıman alamadım almamın sebesi işlemciye fazla yüklenmeye başladı % 40 kadar çıktı doha sonra tekrar Vİdeo dekorleri tek tek denemeye başladım sonunda Video Dekoder olarak ( Cyberlink Video Decoder ( PDVD10 ) sectim daha sonra Audio Dekoder olarak ( Cyberlink Audio Dekoder ( V.4/5 ) kaydettim kaydettinten honra hortbirt kanalında DVB-S olarak HD yayın yapan 5 tane kanal vardı tek tek denemeye başladıktan sonra tam verim almaya başladım işlemciye pek fazla yük binmedi % 20 lere kadar düştü görüntü ve ses kalitesi harikaydı serveriniz iyi ise donma olayına bile rastlamazsınız. sizlerede tafsiye ederim yapamayan arkadaş olursa beni msn bulabilirsiniz.

[email protected]
Alıntı

İzlediğiniz hd kanalların ve monitörün 3D desteği olması şart yoksa diğer hd kanallardan farkı olmaz
Alıntı

(07-04-2011, 23:44)ahmetkucukkaya demiş ki:  İzlediğiniz hd kanalların ve monitörün 3D desteği olması şart yoksa diğer hd kanallardan farkı olmaz

MONİTOR dell 19 İNÇ

ben seyrediyorum seyretmemiş olsaydım burya yazmazdım hdsiz kanalarada baktım hd li kanallarada baktım arada dağlar gibi fark var

Alıntı

(08-04-2011, 0:18)DADAŞ demiş ki:  
(07-04-2011, 23:44)ahmetkucukkaya demiş ki:  İzlediğiniz hd kanalların ve monitörün 3D desteği olması şart yoksa diğer hd kanallardan farkı olmaz

MONİTOR dell 19 İNÇ

ben seyrediyorum seyretmemiş olsaydım burya yazmazdım hdsiz kanalarada baktım hd li kanallarada baktım arada dağlar gibi fark var

Mutlaka hd izlemişsinizdir, bende dünya kupasını olimpiyatları belgesel vs hep hd izlerim ancak ben 3D den bahsediyorum, 3D yayın henüz yaygınlaşmadı, Sky platformunda bir kaç 3D kanal var.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi