What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ABsat paketi

12692/27500 seçince kendisi otamatik olarak zaten 8psk yı seçiyor. Nafile kimse bilmiyor bunun nedenini

Bendede görünmüyor tp listesini yenileyip kanal arattım abmotor, animax vs. hiçbiri yok .

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

arkadaşım absat kanallarını ancak ss2 hd,skaystar s2 kartıyla izleyebilirsin yani tv kartın hd olacak

SS2 HD şartmı dostum başka marka bulamazmı yani ? bendeki cihazda s2 uyumlu, sen bulabiliyormusun kanalları bu arada.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

(16-05-2011, 15:49)extreme demiş ki:  SS2 HD şartmı dostum başka marka bulamazmı yani ? bendeki cihazda s2 uyumlu, sen bulabiliyormusun kanalları bu arada.

hayır istediğin hd kartı al farketmez. hd derken dvb-s2 destekli yani.

ayrıca herşey doğruysa ve receiverda da sinyal yok ise anteni kontrol etmekte yarar var..

Daha önce de absatın sinyali düşüktü ve ss2 ile uzun kabloda görmüyordu bu paketi, TBS ile sorunsuz almaya başlamıştım pek bakmadığım içinde gözden kaçmış, şuan yine yok kanallar antende iyi ayarlı emre.

absatlar 12692/27500 8PSK frekansında bir geliyo bir gidiyo trt hd gibi

2 oda arasindaki 20 metre uyduruk kabloyu aradan çıkartınca bende tüm kanallar geldi arkadaşlar.Absat yayinda kisaca.

extreme arkadaş, bu nasıl iş nasıl bir kablo aldın. bize de anlat da onu yapalım.

Kablo almadım arkadaşlar, bende anlamadım ne işdir doğrusu .Benim kart daha önce posizyonere takılıydı 30cm kablo ile ön odada duruyordu , yeni tv kartını alınca diğer odaya taşıdım sistemi, arayada da 20m den uzun dandik bir kablo ilave ettim mecburen.SS2 absatı görmüyordu burdan TBS ise çok rahat görüyordu ne olduysa tbs de görmez oldu , aradaki kabloyu çıkartınca tekrar görmeye başladı durum bu. Absatın sinyalimi zayıflıyor acaba iyice.

Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi