What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer Yardım!

Herkese merhaba. Yıllardır DVBDream kullanmama rağmen DVBViewer'a geçmiş yapmak istedim fakat bir ayar yüzünden bazı kanalları göstermediği için henüz geçiş yapamadım. Benim SkyStar2'mde bir takım problemler var. LOW SW ayarını ancak 12000 yaptığımda çoğu kanal çekiyor. Kanal listesinden LOW SW ayarını 12000 yapıp güncelle ve kaydete basıyorum bir türlü kaydolmuyor. Bu ayarı değiştirmek için ne yapmam lazım bilgisi olan var mı? Şimdiden çok teşekkürler.
[Resim: 2a63w8z.jpg]
Birde şunu sormak istiyorum. Bir çok kanalın EPG desteği olmamasına rağmen Show Turk NTV e2 gibi bazı kanallarda EPG çalışıyor. Bu nasıl mümkün olabiliyor?
Alıntı

diseq varmı yoksa diseqc ayarını none yap... lof ayarında değişiklil yapmana gerek yok onlar default ayarlar ama emin değilsen lnb üzerinde yazar. dvbdream de neyse aynısını ayarlayabilirsin.
Alıntı

Diseq var evet. Dediğim gibi Lof Sw'de değişiklik yapmazsam bazı kanallar çekmiyor. Sad DVBDream'de ayarlarım bu şekilde..
[Resim: 15hy1js.jpg]
Alıntı

Girebilsem gireceğim ama olmuyor. Kaydetmiyor. Güncelleye basıp kaydet diyorum, kanal listesini yeniden açtığımda 11700 oluyor yeniden.. Neyse ben en iyisi DVBDream kullanmaya devam edeyim. Olmayacak sanırım. Teşekkür ediyorum arkadaşlar ilginiz için.
Alıntı

LNB Loft 1'deyken almanız gereken sinyalleri alamıyorsanız Loft 1 bozuk olabilir. Loft swich' i en fazla 11800'e kadar çıkartabilirsiniz, bu frekanstan sonrasını tuner ara frekansı almaz. Yeni bir Uni LNB almanız gerkir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

LNB'de sorun yok. Receiver ve başka bir kartla denendi sorunsuz çalışıyor. Benim Skystar2 kartımda sorun var. DVBDream kullanmaya devam Big Grin
Alıntı