What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 12 megapiksel telefonu

Nokia asıl bombasını patlatıyor: Sır gibi saklanan cep 12 MP kameradan çok daha ötesini sunacak...

Fotoğraf makineleri artık cep telefonlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Telefon üreticileri de cepleri her geçen gün daha gelişmiş fotoğraf makineleri ile donatıyorlar. Bu konudaki son haber ise Nokia cephesinden geldi. Nokia'nın ünlü optik malzemeler üreticisi Carl Zeiss ile birlikte 12 megapiksellik kameraya sahip bir cep telefonu üretmek için çalışmakta olduğu ortaya çıktı.

kaynak:chip

okuduktan sonra o siteden çıkamadım hemşo Smile 12.1 mpx i bilmem de, 8 yeter bana yaw .Aslında 8 MPX,WindowsMobile 6.0 pro işletim sistemi, Wifi-a/b/g/Draft-N ,32GB,Sağlam bir işlemci,Harici ekran kartı, DVB-T TV izleme,Mini ses işlemcisi, 4.2 " AM OLED HD Tam dokunmatik ekran, ...vs. Daha ne olsun..İnşallah bu mesaj burada kalır da bir gün görürürz böyle bir telefonu da Big Grin Her zaman bir eksik bırakacakları için böyle bir telefonu beklemek,Nirvana ya ulaşmak gibi birşey olsa gerek Smile

12 mp olması gereksiz. Adam gibi çeksin yeter. Bilgisi olmayanlar bunu yerler. 5 üstü gereksiz. Tv özellikli şart. Tv çok destekliyorum Çinli telefonlardan biraz örnek alsın...
Konu Kilitli