What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer Pro v4.5 FuLL favori litesini sorunu

DVBViewer Pro v4.5 FuLL kullanıyorum prof 7500 usb tv kartım var.benim sorunum favori listesi hazırladım.bu listeyi kumandanın normal tuşlarına yani 1 2 3 gibi sıralayabilirmiyim.yani menüye gir ondan sonra favorilere gel adımlarını atalayıp kumanda tuşlarına akatarabiliyormuyuz.veya normal indirdiğimiz kanal listesi mesale nilesat sıralamasını değiştirebilirmiyim yardımınızı bekliyorum
Alıntı

[Resim: 10opsop.jpg]
[Resim: 5be90w.jpg]
Yanlış bir işlem yaparsanız "varsayılan" düğmesine basıp tekrardan deneyebilirsiniz, kolay gelsin.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(29-09-2011, 13:03)muslums demiş ki:  DVBViewer Pro v4.5 FuLL kullanıyorum prof 7500 usb tv kartım var.benim sorunum favori listesi hazırladım.bu listeyi kumandanın normal tuşlarına yani 1 2 3 gibi sıralayabilirmiyim.yani menüye gir ondan sonra favorilere gel adımlarını atalayıp kumanda tuşlarına akatarabiliyormuyuz.veya normal indirdiğimiz kanal listesi mesale nilesat sıralamasını değiştirebilirmiyim yardımınızı bekliyorum
İnput tan Favourites başlığı altında kalan listeye atama yapın. Sayıları atarsanız düzelir. Learne basın tuşa basın kaydedip çıkın. Resimdekinden örnek alabilirsiniz.

[Resim: xf95lf.jpg]
[Resim: 2hzmjhi.jpg]

Alıntı