What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OSD-Skin "concinnity 3D" for DVBViewer

[Resim: 81.jpg]
[Resim: 85.jpg]
çıkan klasörü dvbwiewer anadizini içinde bulunan OSDskin klasörüne atın ve program arayüzünden ayarlar OSD arayüzü kısmından verdiğim osd yi seçin ve uygulayın. özelliklede kanal listesindeyken sol ve sağ tuşları kullanarak kanal listesi değişimini yapabilirsiniz tek tek aşağı yada yukarı çıkmanıza gerek kalmıyacak genel olarakda yazı renk ve fontlarında, osd arka plan resimlerinde yerleşim ve boyutlarında düzenlemeler yapılmıştır. herkese keyifli kullanımlar.
[Resim: 5030.png]
http://www4.zippyshare.com/v/49171122/file.html
Alıntı

çok kalite bir OSD paylaşım güzel....
Alıntı

şu osd nın ismini bilen varmı acaba
[Resim: KjCmu.png]

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(06-10-2011, 2:32)gogle demiş ki:  şu osd nın ismini bilen varmı acaba
[Resim: KjCmu.png]

GP vision Big Grin
Alıntı

valla ben dvbviewer 4.90 a uyguladım olmadı ,dedigin gibi klasörün içine attım uyguladım ama bişey değişmedi.....................kendi sitesinden indirdim oldu bunda bi sorun var arkadaşım veya win7 de çalışmıyor ben 64 bit win7 kullanıyorum bende çalışmadı
Alıntı

(06-10-2011, 10:22)decameronus demiş ki:  valla ben dvbviewer 4.90 a uyguladım olmadı ,dedigin gibi klasörün içine attım uyguladım ama bişey değişmedi.....................kendi sitesinden indirdim oldu bunda bi sorun var arkadaşım veya win7 de çalışmıyor ben 64 bit win7 kullanıyorum bende çalışmadı

üsadat bende 64 bit kullnıyorum 4.5 bende calışıyo yapman gereken indirdikten sonra rardan cıknalrı yeni klasor acıp içine kopyala istersen klaröre kendi nıckini ver sonra osd skınsın içine at programın içinden ayarlar kısmından osd kısmından verdigin nıcklı klasörü sec uygula de skıns aktif olucaktır....!!!
Alıntı

Alıntı: GP vision Big Grin

gpvision değil ya gp vision bende de var
bende genellikle bunları kullanıyorum
[Resim: xH0e9.png]
[Resim: DBGnk.png]
[Resim: SrvpP.png]
[Resim: d6quv.png]

Alıntı

arkadaşlar dediğim skini buldum ama şimdide böyle bir sorun var
arkadaşlar ben BluFuzz u denedim ama alttaki resimdeki gibi soldan bayağı bi boşluk var ama sağdan kesmiş gibi alttanda kesilmiş gibi biraz acaba bu nasıl düzeltilebilir
[Resim: PAGWt.png]

Alıntı

dvbviewerde osd nasıl yapılır bilen varmı acaba

Alıntı

(06-10-2011, 14:05)gogle demiş ki:  
Alıntı: GP vision Big Grin

gpvision değil ya gp vision bende de var
bende genellikle bunları kullanıyorum

adlarını veya linkini yollasan bizde kullansak çok hoşuma gitti çok detaylı bilgiler var üzerinde
Alıntı