What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dvbviewer enigma2 skin

Alıntı

süper bi paylaşım eline sağlık ama ne hikmettirki benim kartın dvbwiever desteği yok

Alıntı

Birde cccaminfo olsa tam olucakmış biran vu+duoma bakar gibi oldumBig Grin

Edit: Şahane durdu yapanın ellerine sağlık birde nasıl yapılacağıyla ilgili "Images" klasöründen bahsedilmemiş beni okuya eklemek lazımWink
Alıntı

(14-10-2011, 1:05)metalmen demiş ki:  Birde cccaminfo olsa tam olucakmış biran vu+duoma bakar gibi oldumBig Grin

o zevki yaşadınız yani güle güle kullanın.. Big Grin
Alıntı

nedense ben bu skini ayarlıyorum 10 dakika sonra donuyor diğerlerinde sıkntı yok

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(14-10-2011, 10:39)gogle demiş ki:  nedense ben bu skini ayarlıyorum 10 dakika sonra donuyor diğerlerinde sıkntı yok
Bende donma felan yok gayet güzel calışıyo sizde bir sorun var sanırım...
Alıntı

olabilir bunlarla gelen pluginler varya heralde onlarla bir sorun oluşturuyorbenim sistem

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

bu hava durumunu bir türlü anlayamadım nerde gösterecek bu program bunu ,dvb viewerde nasıl görecez havayı bilen varmı
Alıntı

(15-10-2011, 0:23)decameronus demiş ki:  bu hava durumunu bir türlü anlayamadım nerde gösterecek bu program bunu ,dvb viewerde nasıl görecez havayı bilen varmı
[Resim: 1393.png]
[Resim: 1397.png]
[Resim: 1399.png]
[Resim: 1425.png]

Umarım acıklayıcı olmuşumdur iyi seyirler...
Alıntı

verdiğin bilgiler için teşekürler bende türkçe nedense olmadı program ama sorun degil ,hava durumu falan kumandadan tuş tanıtmak gerekiyormuş ayarladım sonunda
Alıntı