What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progdvb pro sinyal problemi

Merhabalar,
win 7 x64 işletim sistemi ve hauppauge hvr-4000 digital tv kartı kullanıyorum, Progdvb pro kullanmaya başladım program vertikal yayınlarda problemsiz çalışıyor, fakat horizantal yayınlarda sinyal yok diyor (yayın merkezi sistem türksat , hotbird, 7 derece var) problemi bir türlü çözemedim konu hakkında acil yardımlarınız bekliyorum.
teşekkürler.
Alıntı

(10-11-2011, 10:37)x-camplus demiş ki:  Merhabalar,
win 7 x64 işletim sistemi ve hauppauge hvr-4000 digital tv kartı kullanıyorum, Progdvb pro kullanmaya başladım program vertikal yayınlarda problemsiz çalışıyor, fakat horizantal yayınlarda sinyal yok diyor (yayın merkezi sistem türksat , hotbird, 7 derece var) problemi bir türlü çözemedim konu hakkında acil yardımlarınız bekliyorum.
teşekkürler.

sayın arkadaşlar,Aynı problem bende'de mevcut.Şöyleki:bende hiç sinyal yok...bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını Önemle rica ediyorum.. şimdiden teşekkürler...
Alıntı

Merhabalar,
Progdvb servisine mail attım, yazılımsal problem olmadığını, tahmini olarak donanımsal bir problem olabileceğini söyledi, problem çözülmedi, bende şuan dvbviewer kullanıyorum, problemsiz çalışıyor,

Alıntı

64 bit windows kullananlarda progdvbnin hata verdiği durumlar oluyor,dvbviewer kullanabildiğine göre donanım sorunuda yok demekti..
Alıntı

(10-11-2011, 10:37)x-camplus demiş ki:  Merhabalar,
teşekkürler.

Arkadaşım santral sistemindeki sorundur santral sisteminizi kontrol ettirin yanlış bağlantı yapılmıştır veya kullandığınız santralde, lnbde sorunludur saygılarımla
Alıntı

Merhabalar,

cevabın için çok teşekkürler, dediğin gibi bir problem olsaydı Dvbviewer dada problemler yaşanması gerekirdi, onda problemsiz çalışıyor, 64 bit işletim sistemi ile ilgili bir problem olabilir diye düşünüyorum.
Saygılarımla,
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi