What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aygıt görünmüyor?

(23-11-2011, 4:21)rashoo demiş ki:  
(23-11-2011, 1:17)decameronus demiş ki:  tv kartı kurulurken senden restart istiyo pc ondan sonra açılışta yeniden o programlar kurulmaya devam ediyordu uzun zamandır ss2 kurmadım ama aklımda öyle kalmış ,yanlışım varsa düzeltin

ss2 nin kendi cd sini bulamadığım için internetten driver indirdim, hiç baştan başlatla olmadı. server4pc yükleyin demiş arkadaş, nerden bulabilirm onu? link var mı?

Server4pc otomatik kurar aslında. Program Files Technisat DVB klasörünün içine bak göremezsem uninstal yapıp baştan kurulum yap otomatik kurar.
Alıntı

(23-11-2011, 4:57)pulsa demiş ki:  
(23-11-2011, 4:21)rashoo demiş ki:  
(23-11-2011, 1:17)decameronus demiş ki:  tv kartı kurulurken senden restart istiyo pc ondan sonra açılışta yeniden o programlar kurulmaya devam ediyordu uzun zamandır ss2 kurmadım ama aklımda öyle kalmış ,yanlışım varsa düzeltin

ss2 nin kendi cd sini bulamadığım için internetten driver indirdim, hiç baştan başlatla olmadı. server4pc yükleyin demiş arkadaş, nerden bulabilirm onu? link var mı?

Server4pc otomatik kurar aslında. Program Files Technisat DVB klasörünün içine bak göremezsem uninstal yapıp baştan kurulum yap otomatik kurar.

ya herşeyi kurdum herşeyi yaptım ama programdan görüntü alamıyorum kahretsin ya kafayı yicem kaç gündür :S yok mu TeamViewer'la falan pc me bağlanıp görüntü almamı sağlayacak bir baba yiğit? Allah rızası için yardım edin ya :S
Alıntı

Fastsatfinder ile sinyalini kontrol et. Sinyalde sorun yoksa, kodecleri değiştir. Bazen bu gözden kaçıyor. Bide böyle dene. Bi kanalda çalışan kodek başka kanalda çalışmayabiliyor. Bilgin olsun. Kolay gelsin.
Alıntı

(23-11-2011, 7:29)pulsa demiş ki:  Fastsatfinder ile sinyalini kontrol et. Sinyalde sorun yoksa, kodecleri değiştir. Bazen bu gözden kaçıyor. Bide böyle dene. Bi kanalda çalışan kodek başka kanalda çalışmayabiliyor. Bilgin olsun. Kolay gelsin.

Fastsatfinder ile denedim sinyal alıyor ama ben hâlâ ne sinyal ne de görüntü alabiliyorum programlardan :S ya kimse yardım edemeyecek mi? pc me uzaktan bağlanıp falan bi baksanız belki yanlış yapıyorumdur birşeyleri?!
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi