What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AMD Catalyst 11.11a performans sürücüsü

AMD ardı ardına yeni sürücüler çıkarmaya devam ediyor. Bunun en önemli sebebi bomba oyunların ardı ardına çıkması olarak gösterilebilir.

Yeni versiyon Battlefield 3, Skyrim, Batman Arkham City, Rage oyunları için iyileştirmeler içeriyor.

[Resim: UTlrd.jpg]

Download Windows 7 Vista
http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catal...ista_7.exe

Download Windows XP
http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catal...ows_xp.exe
Alıntı

Başka bir sebep söyleyeyim atinin sürücü tarafı her zaman problemlidir. Her oyun için hotfix falan çıkarır. Bir pc oyuncusu olarak ve tecrübelerimle söylüyorum. O yüzden sonraki seçimim nvidia oldu ve memnunum.
Alıntı

(23-11-2011, 17:34)elektro_fb demiş ki:  Başka bir sebep söyleyeyim atinin sürücü tarafı her zaman problemlidir. Her oyun için hotfix falan çıkarır. Bir pc oyuncusu olarak ve tecrübelerimle söylüyorum. O yüzden sonraki seçimim nvidia oldu ve memnunum.

eskisi gibi olmadığını söylesem!! 6790 kullanıyorum şu an için hiç bir güncel oyunda sorun yaşamadım.
Alıntı

(23-11-2011, 17:35)emre demiş ki:  
(23-11-2011, 17:34)elektro_fb demiş ki:  Başka bir sebep söyleyeyim atinin sürücü tarafı her zaman problemlidir. Her oyun için hotfix falan çıkarır. Bir pc oyuncusu olarak ve tecrübelerimle söylüyorum. O yüzden sonraki seçimim nvidia oldu ve memnunum.

eskisi gibi olmadığını söylesem!! 6790 kullanıyorum şu an için hiç bir güncel oyunda sorun yaşamadım.

Olabilir ben atiden vazgeçeli 2 sene oldu.
Bu arada eskiler şöyle der. "Keşke ati ile nvidia birleşse sürücüyü nvidia kartı ati yapsa" Tabi bu sadece bir temenni den öteye geçemeyecek hiçbir zaman
Alıntı

birleşirlerse ne rekabet kalır ne düşük fiyat. yazılım tarafı zamanla düzeliyor. nvidia çok pahalı.
Alıntı

(23-11-2011, 17:44)emre demiş ki:  birleşirlerse ne rekabet kalır ne düşük fiyat. yazılım tarafı zamanla düzeliyor. nvidia çok pahalı.

Evet nvidia biraz pahalı ati ye nazaran ama ben eğer bir oyun pc si kurulacaksa her zaman intel+nvidia derim başka birşey demem. Ne biliyim belkide marka bağımlılığı ama durum bu çevremdekilerde yavaş yavaş bu kararımı onaylayıp öyle bir pc kuruyorlar tabi bu dediklerim normal kullanıcıyı ilgilendirmez ben sadece gamer ları kastediyorum yanılmıyorsam zaten steam istatistiklerindede nvidia önde idi ama işte biraz fiyat farkı var.

Bide asıl bu sitedekileri ilgilendiren kısım var mpeg yayınlarda ati ve nvidia farklı şekillerde yayını gösteriyor nvidia sulu boya gibi renkler verirken ati ise, pastel boya tonlarında renkler veriyordu. Ama atinin HD serilerinden 2000-3000 ve 4000 lerde öyleydi son çıkan 6000 lerdede durum aynımı bilmiyorum. Bu konuda da nvidia nın renkleri daha iyi geliyor bana tabii bu tamamen göz zevki kimi pastel tonları sever kimi sulu boya gibi tonları.
Alıntı

Sonuç olarak: Kadı'nın iki kızı da kusurlu. Malesef.
Alıntı

Takım tutar gibi marka bağımlılığım yoktur, mümkün olduğunca tarafsız inceleme sonuçlarını takip eder, tavsiye edilen ürünler hakkında iyice bilgi sahibi olduktan sonra hareket ederim.

Ekran kartım Ati HD 5770 1GB GDDR5, 2 sene oldu oyunların belini kırmaya devam.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

amd kullanıyorum nvidia uyumsuzluğumu var nedir iki sefer 1gb nvidia ekran kartm yandı anlayamadım gitti!!
Alıntı

(16-12-2011, 12:57)cemocem demiş ki:  amd kullanıyorum nvidia uyumsuzluğumu var nedir iki sefer 1gb nvidia ekran kartm yandı anlayamadım gitti!!

Bazı ekran kartlarında ekstra güç girişleri oluyor onları takmak lazım ekran kartının yandığını ilk defa senden duyuyorum bu arada. Yanma büyük istimalle güç kaynağı ile ilgilidir.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı