What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elektrik'te Fahiş Fiyatın Nedenleri

Tüketilen elektrik dışında halktan tam 8 ayrı kalemde para alınıyor. 23 liralık elektrik tüketen bir abone, kabul edilemez bedeller yüzünden 42 lira para ödüyor hepsinden beteri, alınan ek bedellerden birde KDV alınması. ek yükün oranı ise yüzde 81.3,ü buluyor.

elektrik bedeli.......................23.12
kaynak kullanım bedeli.............4,4tl
sayaç okuma bedeli................0,15tl
sistemi kullanım bedeli.............1,04tl
dagıtım bedeli........................4,72tl
enerji fonu............................0,24tl
TRT payı...............................0,47tl
elk. tüketim vergisi..................1,18tl
toplam ek yük........................12,38tl
KDV......................................6,40tl
toplam tutarı..........................41,90tl
Alıntı

şu rezilliğe bak.. enerjiyi dışardan alıyoruz hidroelektrik santrallerine evet, nükleere evet. doğal gaza hayır, petrole hayır dışarıdan alınan ne varsa hayır arkadaş.
Alıntı

dikkat edilirse kullanılması zorunlu "olmazsa olmaz " olan tüm tüketim ürünlerinde (petrol ürünleri,doğalgaz,cep telefonu,elektrik vs.) devlet alabildiğince kendine cömert davranmış vatandaş kuzu gibi ödemiş ve ödemeye devam edecek gibi ..
Alıntı

Şu kanalın vergilerini her yerde görmekten artık bıktım. Elektriğin bu kanalla ne alakası var off ya Sanki devlet bu kanal için bizden kaynak alıyor. O halde bu kanal hiç reklam vermesin mantıklı olan bu.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Bende tav oluyorum trt payına , para eden ne varsa satıldı kendine yetemiyen trt ye kıyamıyorlar birtürlü, doğru dürüst de yayını olsa bari.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(10-12-2011, 0:35)extreme demiş ki:  Bende tav oluyorum trt payına , para eden ne varsa satıldı kendine yetemiyen trt ye kıyamıyorlar birtürlü, doğru dürüst de yayını olsa bari.
valla trt'nin haber kanalları hoşuma gidiyor özellikle trtturk vs.. ama trt müzik gereksiz bence kapatılmalı.. trt belgesel de bbc belgeselleri gibi kaliteli olabilmeli.
Alıntı

2011 de açılmış konu değişen bir şey var oda tüm giderleri tek kalemde toplayıp gizlediler gelen faturanın yarısı soygun parası sonra demokrasi naraları atılıyor.
Alıntı