What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En Son Hangi Filmi İzlediniz?

John Carter
[Resim: PIdJu.jpg]

Tür: Bilim Kurgu

Konusu: Savaş yorgunu eski bir askeri kaptan olan John Carter (Taylor Kitsch) açıklanamayan bir şekilde kendisini Mars’ta bulur. İki farklı ırkın yaşadığı bu gezegende kendisini büyük bir savaş beklemektedir. Güzel ve alımlı prenses Dejah Thoris ve düşmanı Tars Tarkas arasındaki savaşın sonucu ve Barsoom (Mars) gezegeninin kurtuluşu onun ellerindedir.
Alıntı

[Resim: O3NfY.jpg]
Chronicle - Doğaüstü (2012) az önce izledim.. vasat değildi 10/6 efektleri de güzeldi.
Alıntı

(06-06-2012, 0:45)emre demiş ki:  Chronicle - Doğaüstü (2012) az önce izledim.. vasat değildi 10/6 efektleri de güzeldi.
Vakit bulursam izlerim, bakalım nasıl bir film.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

emre o film gerçekten berbat yapma .. metin usta sakın sakın Big Grin
Alıntı

(06-06-2012, 0:49)wolfman1903 demiş ki:  emre o film gerçekten berbat yapma .. metin usta sakın sakın Big Grin
Film arşivin de bayağı genişmiş Smile

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

[Resim: ElFRG.jpg?1]
Hayalet Sürücü 2 (2012) tr dublaj izledim vasat bir filmdi.. kapadokyada final sahneleri çekilen film için puanım 10/5... ilk film çok daha iyiydi.
Alıntı

En son ''intikamın bedeli tr dublaj ''filmini izledim başrolde nicholas cage oynuyor tavsiye ederim konusunu googleden bulabilirsiniz
Alıntı

ENSON spiderman i izledim ve yönetmen fazla para harcamadan bir film çevirmeye kalkmış sıran bir tv filmiydi sanki sinemaya gitmeye gerek yok...
Alıntı

bence hayalet sürücü filmi gayet güzel.
Alıntı

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcTLmKaGW7hl4r9SaoVFFbs...LvUqCDDuug]
en son Journey 2 The Mysterious Island2012 filmini seyrettim güzeldi

Brake (2012) diye bir film var tr ses dosyasını indirip onu seyredeceğim bakalım nasıl bir filmiş

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı