What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En İyi Dvb Oynatıcı

DVBViewer'ı kullandıkça keşfetmeyi bekleyen tonlarca özelliğinin olduğunun farkına varıyorsunuz zaten.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

dürüst konuşayım ben lisanslı yazılım konusunda, tek istisnam DVBviewer'dır : ) başka hiçbir programa para vermedim : ) yani en başta ben de aynen böyle düşünüyordum.

(11-02-2013, 1:30)Metin demiş ki:  DVBViewer'ı kullandıkça keşfetmeyi bekleyen tonlarca özelliğinin olduğunun farkına varıyorsunuz zaten.
aynen metin ustam. ilk bakışta hiçbişey anlaşılmıyor. Sıradan basit bi DVBplayermış gibi geliyor
Alıntı

benim dvbplayer sıralamam
1 dvbviever
2 smartdvb
3 dvbdream
4 progdvb

önceleri dvbvieverle smartdvb yetiyordu ama dayzek motor aldığımdan beri dvbdream kullanmak zorunda kaldım çünkü dvbdreamda uydular arası otomatik kaydırabiliyor dayzek motoru

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(12-02-2013, 16:19)gogle demiş ki:  benim dvbplayer sıralamam
1 dvbviever
2 smartdvb
3 dvbdream
4 progdvb

önceleri dvbvieverle smartdvb yetiyordu ama dayzek motor aldığımdan beri dvbdream kullanmak zorunda kaldım çünkü dvbdreamda uydular arası otomatik kaydırabiliyor dayzek motoru
Vbox şeklinde çalışan harici DISEqC yönlendiriciler de mevcuttur, şekli şemali Vbox' ın aynısıdır, üzerinde aktüatör kol için 36volt ile sensor bağlantıları olmayan ve yalnızca DISEqC motoru 1.2 modunda kumada etmeye yarar. Kendi uzaktan kumandasıyla uydu pozisyonlarını tek, tek hafızasına kaydedebiliyorsunuz. Ok

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

DVB Dream v2.2b ve DVB Viewer Pro v4.9.5.0 kullanıyorum. Bunlara WinCSC ve Hadu eklentilerini ilave ettim, bir sıkıntı yok.
Alıntı