What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof Revolution S2 8000 PCI-E İnceleme

@serkanguzel bu anında yayınlar skystar s2 dvbs-s2 kartında var mı?
Alıntı

(28-08-2014, 17:22)tmac1 demiş ki:  @serkanguzel bu anında yayınlar skystar s2 dvbs-s2 kartında var mı?

Bir önceki mesajımda listelediğim tv kartlarında vardır.
Alıntı

Baktım profta var s2 de yokmuş.
Alıntı

bu kart motorlu uydu antenini yönledirebilir mi kumanda kullanı mı iyimi?
Alıntı

büyük bi ihtimal çevirir benim prof 7500 var canavar gibi çeviriyor

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

iyi günler prof usb tv kartı 8000 ni masaüstü bilgisayara nasıl tanıtabilirim yardımcı olurmusunuz acaba
Alıntı

Kumandasını kaybettim bulamıyorum kumanda işini nasıl halledebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntı

Merhaba, konuyu hortlatayım. Öncelikle üreticinin sitesi kapanmış, sanırım üretimi de bırakmışlar?
Bende prof 7301 var, 8000in üstünlükleri nedir? Dvb viewer ile kullanıyorum, Full HD kanallarda sorun yok ama trt 4k açınca işlemci(i7 6700K) %100 kullanmaya başlıyor ve donarak oynatabiliyor. Yazılım codec(bilgisayarda klite codec pack ve 4k filmleri sorunsuz oynayabiliyorum) vs bi şekil halletmek mümkün mü yoksa donanımsal bi eksiklik mi var?
Alıntı

prof tuners 8000 için ptg engine 1.7 programı lazım. elinde olan paylaşırsa sevinirim
Alıntı

(15-02-2015, 14:30)pepelik demiş ki:  bu kart motorlu uydu antenini yönledirebilir mi kumanda kullanı mı iyimi?
sanırım kullanılır.  kartın arkasında güç girişi var. kutusundan da kablo çıkıyo. bence o kablonun motorlu çanak kullanırken kullanılması gerekir
Alıntı