What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI Latest Driver

SkyStar USB 2 HD CI Latest Driver

Software and driver package to install the operating systems Windows 7, Windows Vista and Windows XP. List of improvements and bugfixes Windows 7 support was added, expanded list of supported CAMs, General Improvements
[Resim: c3c1X.png]

Software-Version 1.3 (incl. DVBViewer TE2) (43.06 MB)
Alıntı

Bendede aynından var bu makinanın üstad güzel makine ama bilmiyorum kullandığım dvb oynatıcısındanmı ne kanal geçişleri ağır
(progdvb kullanıyorum pc win.7, 32 bit)
Alıntı

ben bu kartı kulanıyorum ve çok memnunum.dvbdream ile iyi sonuç alıyorum(win xp)
Alıntı

Kartı deneme imkanım oldu Skystar S2 kullancısıyım DVBwiever programında skystar s2 ye göre daha hızlı ve sinyal gücü daha yüksek olduğunu gözlemledim.
Alıntı

Windows 8 uyumlu driveri daha cıkmadımı acaba
Alıntı

win8 destekli zaten bu sürücüler..
Alıntı

Windows 8 de kurdum 2 sefer formatladım Tamam driver kuruluyor ama dvbdream yada powerdvb acınca direk kernel panic yazısı cıkıp reset atıyor.
Alıntı

(15-11-2012, 16:11)fecre demiş ki:  Windows 8 de kurdum 2 sefer formatladım Tamam driver kuruluyor ama dvbdream yada powerdvb acınca direk kernel panic yazısı cıkıp reset atıyor.

Win8 Dvbdream olmuyor. Dvbview'da sorun olmaz onu dene...
Alıntı

Sorunu çözdüm CI modul takılıyken gidiyor PC
Alıntı

bende ci modül yok win8'de çalışıyordu ama ne olduysa şimdi mavi ekran verip gidiyor.. anlamadım gitti.. bu arada üstteki driverin linkide çalışmıyor..
Alıntı