What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar hd 2 motorlu anten kullanımı video

skystar hd 2 1.50 cm kollu motorlu anten invacom 0.3 lnb ile altdvb,progdvb,mytheatre,dvbdream
Alıntı

keşke bir kayıt programıyla kaydetseydiniz. daha net görünürdü pencereler. yazılar görünmüyor. camstudio bu programı öneririm kolay kullanımı
Alıntı

Youtube' a yüklemiş olsanız çok daha iyi olurdu bence, öylesine bakmak isteyen arkadaşlar üşenip video yu indirmeyebilirler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(14-03-2012, 0:47)Metin demiş ki:  Youtube' a yüklemiş olsanız çok daha iyi olurdu bence, öylesine bakmak isteyen arkadaşlar üşenip video yu indirmeyebilirler.

ben indirdim kamerayla kaydetmiş arkadaş.. youtube a yüklense de kanal zapping den başka bir şey görünmez.. yazılar okunamıyor maalesef.

Alıntı

günahı sevabı ile daha iyisinide yapıp verecem elimizden geldiğince 2 siteden verdim rahat indirim olsun diye youtubede sınırmı var bilmiyorum 2 gündür uğraştım yükleme yapamadım gmail plus üyeliğim var yine olmadı hepinize saygılarımla
Alıntı

bence diseq port geçişleri sıkıntılı bazı frekanslarda prog finder ile geçiş yaptırıp öyle izliyorsun. Yani tam olarak problemsiz değil..
Alıntı

Sunum için benim tavsiye edeceğim program Camtasia Studio' dur. 720p kalitede 10 dk' lık partlara bölerek youtube' ye yükleyebilirsin.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı