What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dvbviewer 4.9.6.11 sürümü ve satın alma farkı

Merhaba arkadaşlar;bende 3-4 yıldır patch bu pro.nun versiyonlarını tedirgin olarak kullandım.Yani aman yakalanır,banlanır aman yeni versiyonun patch yada serialini bulabilirmiyim endişesi vardı.Karar verip 15 avroya satın aldım ve çok rahatladım.Çünkü 1=endişem kalmadı,güncellemem açık,her yeni vesiyonda ilk benim haberim olacak.Tüm eklentileri sunuluyor. 2=Yeni fark ettiğim net fark;
güncelleme açık olduğu için PC'de eksik yazılım yada driver yada eklenti(microsoft ürünleri v.b.)olduğunda bana bilgi veriyor.Ör;directx'in 2012 dosyalarının eksik olduğunu uyardı ve bu eksikliği giderince program daha stabil çalışmaya başladı.
Açıkça,bu pro'yu övmekten öte hakkını vermeyi düşünerek yazıyorum,haa ben en az 4 yıldır bu pro'yu kullanıyorum ve bilgisayarıma Progdvb'yi hiç almam.Yani bu pro'dan sonra en ideal dvbdream var,gerisi hikaye.
Unutmadan Ben kullandığım programlar sebeiyle XP kullanıyordum SP2'de key tool çalışmadı,SP3'te çalıştı.En az XP SP3 kabul ediyor.Yada üst versiyon işletim sistemi(vista,win7)

% 8-13 arası CPU kullanımı ile 11 Mb./sn. gibi yüksek çözünürlüklü HD programları seyrediyorum,tabi bu PC donanım ve kodeklerden geçiyor.Ama en başta dvbviewerin etkisi olduğunu düşünüyorum.Ekleyebilirsem ne demek istediğimi anlatan bir resim ekleyeceğim

Edit;2.resimide bilgi için eklemeyi uygun buldum.Dikkat çekmek istediğim yerleri kare içine aldım.Ör;sonraki eklediğim resimde 11,5 Mb./sn. data akışı varken % 11 CPU kullanımı ve filtreler görülmekte.Bu arada dvb kartım Technotrend S-2 3200 yani namı diğer SkystarHD.İyi günler.

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Alıntı

Paylaşım için teşekkürler. Bencede eğer dvbviewer a karar verildiyse en iyisi satın almak 15Avro ya değer gibi me geliyor ancak burada şu canı sıkıyor madem tv kartı alıyorum yanında ver şunu değilmi ama yok onlar dvbviewer te gibi basit bişe veriyorlar buda olmuyor ne yazıkki. Bence öncede 2005-2010 arasında en iyisi ProgDVB idi ama artık onda stabiliteden çok uzaklaştı ne yazıkki. Şahsi fikrim DVBViewer da ise kanal listesinin görünümü hoşuma gitmiyor. Ben şu aralar daha kablo tv kullandığım bu progları çok kullanmıyorum. Kullanmam gerekirsede SmartDVB sağolsun.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

(25-04-2012, 14:56)elektro_fb demiş ki:  Paylaşım için teşekkürler. Bencede eğer dvbviewer a karar verildiyse en iyisi satın almak 15Avro ya değer gibi me geliyor ancak burada şu canı sıkıyor madem tv kartı alıyorum yanında ver şunu değilmi ama yok onlar dvbviewer te gibi basit bişe veriyorlar buda olmuyor ne yazıkki. Bence öncede 2005-2010 arasında en iyisi ProgDVB idi ama artık onda stabiliteden çok uzaklaştı ne yazıkki. Şahsi fikrim DVBViewer da ise kanal listesinin görünümü hoşuma gitmiyor. Ben şu aralar daha kablo tv kullandığım bu progları çok kullanmıyorum. Kullanmam gerekirsede SmartDVB sağolsun.

aynı fikirdeyim tv kartı alınca oynatıcı da vermeleri lazım yada oynatıcı parasını da buna eklemeleri lazım çünkü ayrıyeten almaya kalkınca fazladan harcama gibi geliyor Wink

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Sevgili malisert32,
DVBViewer programını nasıl satın alabiliriz? Tecrübenizi aktarırsanız sevinirim.
Alıntı

http://www.dvbviewer.com/en/index.php?page=ordering

Paypal hesabı ile satın alabilirsiniz
Alıntı

Zaten bende paypal hesabı ile aldım.Hesaptan ödeme yapınca yaklaşık 10-15 dk. sonra mailine şifre vb. gönderiyorlar.

Bu arada diğer bütün video çeşitlerini ve ses dosyalarını istediğimiz codek ile çalıştırmak için dvbviewer ideal bir pro.Ayrıca dizüstünede full sürümünü kurdum,HD kayıtları buradan % 5-8 CPU tüketimiyle seyrediyorum.Memnunum yani.Kolay gelsin.
Alıntı

Bende aynı fikirdeyim 3 yıldır orijinalini satın aldım ve kullanıyorum yeni versiyonları çıkınca sitesinden indirip güncelliyorum hiç sorun yaşamadım
daha önce patch ile kullanırken yaşadığım donma mavi ekran kapanma gibi sorunlarım kalmadı
Alıntı

Merhabalar,
Arkadaşlar ben Dvbviewer pro' yu 2009 yılında satın aldım ve halen kullanıyorum, tv kartım (hvr-4000 hauppauge) bu kadar stabil ve düzgün bir program görmedim, ben apartmanda oturuyorum, merkezi sistem çanak var (7 derece, 13 derece, 42 derece) ayrıca balkonda 23,5 derece çanağım var, (diğer dvb oynatıcılarda (progdvb, dvbdream, smartdvb) uydudan uyduya geçişlerde sinyal problemi oluyor, uydu sinyali alamıyor, progdvb üreticisine mail attım, problemi çözemediler,) kısaca diğer programlar stabil değil , ama dvbviewer tam bir canavar bu konuda tavsiyem hiç durmayın ihtiyacı olan 15 euro verip hemen programı satın alsın, en önemlisi ise, alınan şifre ömür boyu kullanım yani bir defa 15 euro veriyoruz.
saygılarımla,
Alıntı

arkadaşlar bilmediğiniz kullanmadığınız olan progdvb,maythatre,dvbdream,altdvb fikir yürütmeyin dvbwierininde sorunları var birde sorunlarını yazın paralı alsanız dahi 19 uydu motorlu olarak kullanıyorum tek bilgi veriyorum manuel motor sürümünde altdvb yi eğer kullanmıyorsanız çok ararsınız çok dvbwieri ile bir deneyin isterseniz sinyal metreleri ile saygılarımla
Alıntı

Motorlu çanağa 19 uydu az.Evet az,hem dvb oynatıcı ile fazla uydu yada sinyal almanın ne alakası var diye düşünüyorum.Uydu ise buyurun bende 80 derece doğu 30 derece batı arası ne varsa bende var(150'lik çanak,36V motor).Ama seyredilecek programlarda astra19'da.
Evet Altdvb gerçekten güzel pro.Ama güncel değil.Neyimi eksik?Hadi benim karta uygun uzaktan kumandayı desteklesin!!!!!Keza my theatre,progdvb.de öyle.
Haa kim ne kullanmış bana ne ayrı mesele,ben en iyi,en süper dvbviewer sonrasında dvbdream diyorum.
Alıntı