What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kanal listesi ekleme

selam. dvb viewere türksat 3a kanal listesi ekleyemiyorum. "Bilgisayarım -C - Documents and settings- all users -Application data- CMUV-DVBviewer- Transponders klasörüne atın. Yani eskisi ile değiştirin." bu olayı yapamadım win 7 kullanıyorum bunları pc de bulamadım. program dosyaları, transporders klasörüne güncel listeyi ekledim değiştirdim arama yaptı fakat yine aynı kanallar çıktı. yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler.
Alıntı

farklı yerdedir arama yaparak bulmayı dene..
Alıntı

ilgin için sağol kardeş arattırdım başka transponder bulamadı oraya da güncel liste ekledim arattım değişen birşey yok ayrıca kulandığım dvbviewer pro değil
Alıntı

incele istersen http://forum.skystar-2.com/dvbviewer-pro...-2737.html
Alıntı

Frekans listesi başka kanal listesi başka yere atılır. Freakans listesi kanal taratmak için atılır. Ferakansı attıktan sonra kanal taratmanız gerekir. Dvbviewer menüsünden Help-configuration folder-transponders klasörüne atın sonra kanal taratın.

Kanal taratmak istemiyorsanız birinin internete yüklediği kanal listesini kullanabilirsiniz. (kanal dosyaları : channels.bak, channels, favourites.bak, favourites dosyalarıdır. Bunları menü-help-configuration folder klasörüne koymalısınız.)
Alıntı