What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dark HD Dream DVB-S2 USB Uydu Alıcı, DVB S/S2

ürünün geniş açıklaması burda
http://www.akortek.com/dark-hddream-zama...karti.html
Alıntı

Başka bir sitede bulduğum bu ürün, Dark' a nekadar da benziyor.
[Resim: 1dzi10.jpg]

İlgili bağlantı

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(02-06-2012, 0:25)Metin demiş ki:  Başka bir sitede bulduğum bu ürün, Dark' a nekadar da benziyor.

Ok iyi yakalamışınız
Alıntı

bende çok benzettim kardeş gibiler Big Grin
Alıntı

Bizimkiler allayıp pullayıp satmasını iyi bilirler. Smile

Alıntı

Ürün Geniatech HD Star - DVB-S2 TV Box ürününün aynısı driver kurulumunda program files'ın içerisine geniatech dosyası oluşuyor. Ürünü yeni aldım Progdvb isimli programı kurdum cihaz olarak BDA ayarlanınca progdvb otomatik olarak BDA (Geniatech) olarak ürünü tanıyor fakat kanal taraması yapınca kanallar eksik geliyor ve açılmıyor
Alıntı

DISEC MOTOR sistem özelliğide yok veya ben göremedim şimdilik prof tuner cihazı gayet başarılı bir cihaz 64 bit sistem desteklemesi yeter Big Grin
Alıntı

Arada bir araştırma yapıp bakıyorum yeni bir ürün çıktımı diye. Pek tatmin edici bişeyler yok, hep aynı şeyler.

Benim aradığım özellikler: USB 3.0 arabirim destekli, CI modül girişli, DVB-S2, Silikon olmayan mekanik tünerli. O yüzden beklemedeyim.

Alternatif olarak üzerinde durduklarım
Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
TeVii S480 Dual DVB-S2 PCIe
TBS 6925 PCI-E DVB-S2 TV Tuner Card
TBS6991 DVB-S2 Dual Tuner Dual CI PCIe Card

Ucuz olması sebebiyle: Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E düşünüyorum.
Tüneri silikon olmadığını düşündüğüm: TBS 6925 PCI-E DVB-S2 TV Tuner Card fiyatı el yakıyor. $224.99

Beraberinde gelen ve güçlü DVB oynatıcısına sahip olduğu idia edilen (her türlü şifre çözücü eklentileri destekliyor) tevii serisi: TeVii S480 Dual DVB-S2 PCIe

CI modül girişi olması sebebiyle (DVB oynatıcılar desteklermi bilemem) TBS6991 DVB-S2 Dual Tuner Dual CI PCIe Card

En yakın teknomarketlere gidip inceleyip alınabilecek ürünler olmadığı için körü, körüne almakta var tabii işin ucunda. Huh
Söz konusu PC donanımı ürünleri oldumu envai çeşit ürün incelemesine ulaşabilirsiniz ama iş DVB kart olunca kendimde dahil, hiç kimse doğru dürüst bir ürün tavsiyesinde bulunamıyor.

Alıntı

Ürün dvbprog ve dvbdream programlarının demo sürümlerinde kanalları bulamadığı için dvbviewer'in full sürümünü aldım ancak bu sayede kanallar izlenebiliyor
Alıntı

@Metin

TBS6925 Pahalı çünkü çoğu kartta olmayan bir özellik içeriyor tuneriyle ilgili olarak tabii ama gene büyük ihtimal silikondur oda olayı ise

16PSK Puncture codes: 2/3,3/4,4/5,5/6,8/9,9/10
32PSK Puncture codes: 3/4,4/5,5/6,8/9,9/10

desteklemesi tunerinin.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı