What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ss hd2 modül sorunu

Merhaba arkadaşlar elimde skystar hd + cı modülü ve reciverdede kullanmakta olduğum yasal d-smart modül ve kartı var buraya kadar herşey tamam pc de trt hd trt1 hd atvhd gibi açık hd kanalarını donmasız izliyorum yanlız yasal olan d-smart kartını taktığım zaman normal şifreli kanalları çözüyor discovery hd vs. gibi ama atıyorum belli bir saniye dakkadan sonra kırılmalar oluyor nette devamlı codec den bahsedilmiş d-smart kartı çıkaroyorum açık olan trtd hd kanalını izliyorum hiç donmuyor ama kartı taktığım zaman ara ara kırılmalar oluyor bu arada dvbviewer 1,5v kullanıyorum (progdvb dede aynı şeyi yapıyor) dvbviewerin modül ile ilgili bir ayarı vs şeyleri varmıdır programın ayarlarından sorunla ilgili mesela kanal-d hd kırılma olan görüntüsü

[Resim: 0608212729kanaldhdyalan.jpg]
Alıntı

dsmart karti kullanipta bu sorunu yasayan bir suru ripci taniyom aynisi sizin proplemden yogun kirilmalar oluyormus o dedigim kisilerde de codec felan hikaye bence
Alıntı

sorun codecten değil hocam codec ten olsa trthd trt1 hd de de yapa aynı sorunu şimdi trthd deki maçı seyrediyorum hiç kırılma bozulma donma yok ama kartı takınca başlıyor illa bir ayarı vs bişeyi vardır ama biz bilmiyoruz sorunu yaşayıpta çözebilen varsa yazarsa yardımcı olursa çok makbule geçer Big Grin
Alıntı

işlemcin ne rem ekran kartın hangi kodek ile kullandığın işletim sistemin 32 bit veya 64 bit seyrediyorsun bunların hepsi önemlidir sadece kodek sorunu diye söyleyemem saygılarımla
Alıntı

@nexx45

kısaca pc nin özelliklerini sölim

ANAKART: gigabyte ga-x58a-ud5r
İŞLEMCİ : i7 920 2.67 ghx
RAM : corsair 3x2 gb
EKRAN KARTI : zotac NVDİA gerforce 9800 GT 1 gb 256 bit
HDD : Corsair 120gb ssd
İŞLETİM SİSTEMİ : win 7 64 bit

dvbviewer kullanıyorum
k-lite codec pack kurulu
hd pack 2,4 kurulu
CyberLink codec kurulu
arcsoft kurulu

bunların hepsini burdan indirdim Big Grin
kısacası bu kadar
he derseniz dvbviewer da hangi codecleri kullanıyordun buraya yazdıklarımın hepsini tek tek denedin sorun yine aynı oldu Big Grin
Alıntı

sana şuan meil adresimi yolladım
Alıntı

(09-06-2012, 0:16)nexx45 demiş ki:  sana şuan meil adresimi yolladım

msn ekledim hocam
Alıntı