What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beklenen Forum Sonunda Aramızda..

arkadaşlar skystar2 com gerçekten eşi benzeri olmayan bir site forumun açılmasıda hepimize hayırlı olsun emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
Alıntı

Hayırlı ve uğurlu olsun forum.Siteyi uzun zamandır takip ediyordum.Forumunu da açmışınız.İnşallah kaliteli bir forum olur.
Alıntı

ohhh be çokca ziyaret edip sorunlarımıza çözüm bulduğumuz sitenin artık bir forum bölümü olması çok güzel. farklı forumlardaki üyelik ismimi ve şifrelerimi aklımda tutmaktan çok sıkılmıştımBig Grin emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
Alıntı

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum emegi geçen herkese allah razı olsun daha nice yılara hayırlı olmasını dilerim
Alıntı

bende epeyden beri takip ediyordum bu gün üye olmak istedim ve oldum öncelikle herkeze selamlar saygılar formumuzda hayırlı olsun yöneticilerede çok teşekkür ediyorum ve iyi paylaşımlar diliyorum
Alıntı

merhaba arkadaşlar benim bir
sorunum var
dvbviewer kullanıcıyım ama türksat tüm kanalları izlememekteyim.
skay star 2 sitesinden indirdiğim güncel türksad 3 kanal listesinde izlediğim kanallar (powertürk ve atv ve bir kaç kanal) star show ve kanal d izlemekteyim frekansları internetten indirdim faka t sinyal yok uyarısı veriyor
konu hakkında yardım edebilirmisiniz
Alıntı

hayırlı olsun böyle bir foruma çok geç kalışmış seneler önce açılmalıydı herkese iyi paylaşımlar
Alıntı

hayırlı olsun güzel olmuş.
Alıntı

sn forum yöneticileri;

geçte olsa ss2 kullanıcılarının bir forumu oldu...

Hayırlı olsun hepimize...Tebrik ve teşekkür ediyorum...
Alıntı

kabalıydı acılmış hehe Big Grin
Alıntı