What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVB Dream 3.7.2

kaç çanak var yada diseq motor mu kullanıyorsun?
Alıntı

diseq switch te yok, motor da yok. İki çanak var bir çanaktan gelen kabloyu çıkarıp, diğer çanaktan gelen kabloyu taktığımda yeni uyduyu tanıtmak için değişiklik yapamıyorum. Oysa progdvb de bu iş çok kolay oluyordu. Bu programda da aslında hepsi başlığının altında diğer uyduları da görüp seçimimi buna göre yapabileceğimi sanıyordum ama hepsi başlığını altından hiçbir şey çıkmıyor.
Alıntı

hiçbiri altta port1 yazar üzerine tıkla yanda uydu ekle var ona tıkla ve çıkan iletişim kutusunda boşluk yanında tırnak işereti var ona tıkla, uyduyu seç tamam de
tekrar port1 e tıklayıp uydu ekleye gelip ikinci ve daha fazla uyduyu aynı anda ekleyebilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir
Alıntı

Teşekkürler, oldukça karışıkmış ama bu açıklamadan sonra kolayca bulabileceğimi sanıyorum. Bunu başka türlü bulmam mümkün değildi. Hemen denedim ve oldu. Aslında progdvb'ye çok benziyormuş. Tekrar teşekkürler...
Alıntı

Yaa benim anlamadığım bi noktada DvbDream program files içerisine değil c/ üzerine kuruluyor yaa işte normal kurulum yapınca tarama sırasında kanalların bi çoğu çıkmıyor hep sinyal yok diyor.. Sonra programı kaldırıp tekrar kurulum yapıyorum ancak bu defa kurulacağı konumu c/program files olarak kendim belirliyorum kurduktan sonra tarama yapınca bütün kanalları buluyor.. Bende bunu anlamıyorum.

Bu sorun Dvbdream de eskiden beri var bu sürümdede var.. Ayrıca bende birden fazla işletim sistemi var bu sorun her sistemde ve her işletim sisteminde olmuyor bazı sistemlerde oluyor sebebini çözemedim.
Alıntı

son versiyonu bilmiyorum ancak önce dvbdream'ın tarama sistemi daha iyiyidi. Mesela 11804 V 24444'u ya da diğer Network frekanslarından birini ini dosyasında tek başına taradığımda... Tüm kanalları bulurdu... Son versiyonlarda az kanal bulma özellikle kanal tarama konusunda Skystar WDM sürücüsü ile randımanlı çalışmama sıkıntıları çıktı.
Alıntı

SS2 VDM ile taratığımda 5000'li Sembol rate'li kanalları taratmakta sıkıntı oluyor, örnek vermek gerekirse Samanyolu ve Kanal 7

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(26-03-2013, 13:33)Metin demiş ki:  SS2 VDM ile taratığımda 5000'li Sembol rate'li kanalları taratmakta sıkıntı oluyor, örnek vermek gerekirse Samanyolu ve Kanal 7

Kanal 7 için options/diseqc/Türksat2a-3a çift tıkla Lof-Sw değerini 11850000 yap daha sonra tarama yap kanal 7 yi bulursunuz daha da hızlı kanal geçişi olur.
Alıntı

Dvb Dream v2.6a eklendi.
Alıntı

thank you very much, I hope it serves me well they lent us a card to prove it.
Alıntı