What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar HD 2 DVBViewer Pro Lisanslı - Yayında takılma oluyor

(26-09-2012, 16:28)elektro_fb demiş ki:  Resimden tam anlayamadım ama eğer LNB çift çıkışlı biri dream e diğeri pc ye gidiyorsa çatıda lnb nin çıkışlarını yer değiştir. Ek olarak dream e giden kabloyu hiç takmadan da deneyebilirsin yani sadece pc takılı olsun lnb ye.

Birde mesela Skystar 2 de setup4pc programı var. Eğer ondada varsa (bilmiyorum) programdan kanalı açtıktan sonra setup4pc ye gelip status basıp açılan pencereden BER adlı başlığın yanındaki boşlukta sürekli şekilde E+000 yazması gerek yok eğer sürekli veya arasıra dalgalanıyorsa bu sayı anlaki sinyal alınırken hatalar oluşuyor. Ama işte bu program o kart için varmı bilmiyorum muhtmelen yokturda.

Merkezi sisteme bağlı çanak diğer dağıtıcıya gidiyor. Dediğin programı araştırıyorum şimdi..
Alıntı

iyide o program sürücüyü yükleyince kendisi gelmesi lazım zaten, haricen indirilip yüklenen bi program değil

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

slm

anakartın biosunu güncelle...
Alıntı

(28-09-2012, 15:55)elektro_fb demiş ki:  iyide o program sürücüyü yükleyince kendisi gelmesi lazım zaten, haricen indirilip yüklenen bi program değil

Ona benzer farklı birr program var mı diye baktım

(28-09-2012, 17:51)z_kartal demiş ki:  slm

anakartın biosunu güncelle...

Anakartımın Biosu Güncel
Alıntı

aynı sorunu bende yaşamaya başladım..sorun yüzde yüz codekten kaynaklanıyor yaptığım bütün ayarlara rağmen aşağıdaki resimdeki gibi bi sorun oluyor..bu sorunu kökten nasıl çözebiliriz arkadaşlar..

[Resim: dpc9q.jpg]
Alıntı

sorunun anakartla alakalı gibi. çünkü aynı sorun bende de olmaya başladı. biostar ta690+amd4000+2gb ddr2 800+hd4870 bilgisayarımı değiştirip asus m5a97+amd965+8gb ddr3 1600+hd4870'e geçtim. ekran kartım ve skystar hd2 aynı olmasına rağmen yayında donmalar başladı. Win7 64 bit'te sorun oluyordur diye 32 bit kurdum. değişen bir şey olmadı. görünen o ki seninle ortak noktamız anakartımız. gerçi seninki 990 çipset ama. benimkinden pek farklı değil. bios vs. her şey güncel. sorunu gideremedim. anakartı satmayı düşünmeye başladım. çünkü gayet sinir bozucu bir problem.

ekleme: bu arada aynı sisteme hd kart yerine normal kart takınca hiçbir problem kalmıyor. tüm sorun hd'nin muhtemelen asus'la uyumsuzluğundan kaynaklanıyor..
Alıntı

bilgisayardaki bütün kodekleri kaldırdım sadece vereceğim linkteki kodekle denedim,sorunum büyük ölçüde çözüldü.eskisine göre daha az yapıyor.

http://codec.kiev.ua/MPEG4/CyberLink_Combo_Decoder.htm
Alıntı

2 parça daha değiştim birde öyle denicem. Ekran kartı(HD 7970) ile Diski(OCZ SSD) değiştirdim. Denemek için HDPack 2.7 versiyonunu kurcam ama register etmem gerek. Denediğimde bilgilendircem
Alıntı

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bu sorunu nasıl aşarız?
Alıntı