What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otomatik kanal listesi hazırlama dvbviewer

(20-01-2013, 23:56)gogle demiş ki:  
(20-01-2013, 2:59)Metin demiş ki:  Bilgi ve paylaşım için teşekkürler, DVBViewer'da kanal taratmasının zor olduğu bildiğim için bu programı keşfetmiştim. Gerçekten harika bir programdır. Ok
usta nasıl bir zorluğu varki transedit her şeyi hallediyor Big Grin
4binden aşağı Sembol rate' leri bulamama gibi. Wink

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bende de buluyor ancak açmıyor Big Grin eski oldğu için arkadşm
Alıntı

kanalı açmamasının programın transponderinin yanlış olduğunu mu gösterir.
Alıntı

(21-01-2013, 7:36)Metin demiş ki:  
(20-01-2013, 2:59)Metin demiş ki:  Bilgi ve paylaşım için teşekkürler, DVBViewer'da kanal taratmasının zor olduğu bildiğim için bu programı keşfetmiştim. Gerçekten harika bir programdır. Ok

türksatta transeditin bulamadığı frekans yok ben pek öyle bir soruna denk gelmedim açakçası ama biraz daha dikkatli bakacağım

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(21-01-2013, 22:20)gogle demiş ki:  
(21-01-2013, 7:36)Metin demiş ki:  

türksatta transeditin bulamadığı frekans yok ben pek öyle bir soruna denk gelmedim açakçası ama biraz daha dikkatli bakacağım
Örneğin Kanal 7, Samanyolu TV gibi kanalları bulamaz. SS2 2.6D ile..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(22-01-2013, 4:22)Metin demiş ki:  Örneğin Kanal 7, Samanyolu TV gibi kanalları bulamaz. SS2 2.6D ile..

hımm skystar farklı tabi onunla ilgili deneyimim yok sadece profta denedim benOk

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

güzel program bendede güncelleme yaptı emeğine sağlık teşekkürler
Alıntı

Öncelikle güzel paylaşım. tebrik ediyorum .tarama konusuna gelince anında listeliyor ve sürükle bırak ile dvbviewere liste ekleniyor. transedit iyi tamam güzelde dakikalarca tarama yapıyo. farkı görün arkadaşlar . program zaman kazandırıyor.
Alıntı

inşallah işinize yaramıştır. benim çok işime yaradı özellikle hd kanalların çogunu güncelledi. hotbird filan yani.
Alıntı

evet arkadaşım çok doğru söylüyorsun bende trt atv kanallarının hd li olnlar çıkmadı paylaşım için teşekkürler.
Alıntı