What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Kanal Editor Programları

Samsung TV'ler için Kanal Editor programları bazı kanal listelerini bazı programlar açmayabiliyor 3 farklı programla deneyebilirsiniz.

Samsung Channel Editor v0.12
[Resim: C600mWW.jpg]

Channel List PC editor v1.10
[Resim: uuYWpqT.jpg]

SamToolBox
[Resim: fQ9PllE.jpg?1]
Önce kanal listenizi yedekleyin sonra tv de mevcut kanal listenizi silin uydu frekanslarını (transponder) kanal listesiyle ilgili herşeyi silin uydu bilgisi hariç (Türksat 42E gibi) temizleyin. Sonra aşağıdaki frekansı manuel taratın. Bu silme işini isterseniz geçebilirsiniz. Ama yedek almayı unutmayın.

Kod:
Frekans= 11844 MHz
Polarizasyon: V Dikey (Vertical)
Sembol oranı (Symbol Rate): 2222
FEC: 3/4
veya
Kod:
Frekans= 12015
Polarizasyon: H Yatay (Horizontal)
Sembol oranı (Symbol Rate): 27500
FEC: 5/6

bilgilerini girerek şebeke arama (network search) seçeneği açık bir şekilde tarayın. Sonra transponderlar yüklenmiş mi kontrol edin. Yüklenmişse network search kapalı temiz bir Türksat taraması yapın. Sonra kanal listesini flash belleğinize aktarın. SamToolBox ile kanalları kendinize göre düzenleyin.

Kanal listelerinin uzantısı .scm 'dir. Editör ile düzenledikten sonra bu dosyayı Flash belleğe kopyalayın. Menü > Kanal > Kanal listesi aktarma > şifre 0000 > usb'den alın seçeneğinden gönderebilirsiniz.

Ekteki dosyalarda hazır kanal listeleri eski, eksik kanallar var ve favori listeleri iyi hazırlanmamış bu sebeple sadece programın kullanımını öğrenmek için kullanın.

Eklenti Dosyaları
.zip samtoolbox_win7_v0.11.zip Boyut: 3.09 MB  İndirilme: 1,161
.zip Samsung_ChannelListPCEditor_1.10.zip Boyut: 6.53 MB  İndirilme: 864
.zip SamsChannelEditor-v0.12.zip Boyut: 474.36 KB  İndirilme: 683
Alıntı

merhaba f serisi kanal editörü yokmu acaba
Alıntı

Bu programdan daha iyi olan Chansort programı var. http://forum.skystar-2.com/samsung-lg-to...-6844.html
bu konudakini dene
Alıntı

SamToolBox nereden download edilecek? Bulamadım. Yardimci olur musunuz? Teşekkürler
Alıntı

1. mesajda eklenti de adı farklıydı değiştirdim.
Alıntı

teşekkürler nerdeyse bir saattir nette arıyorum bulamamıştım, burda buldum elinize sağlık.
Alıntı

Hocam biraz düzenleme olursa güncel haliyle acemi kişiler için iyi olur bence. Teşekkürler.
Alıntı

[Resim: 8MLmbk.png]

Arkadaşlar Kanal Adı Değiştirme Seçeneği Neden Engelli Soluk Görünüyor Bir Yazılımcı Arkadaş Bunu Bir Elden Geçirebilir Mi Acaba ?
Alıntı